زن؛ درک روان‌شناسی زن

دانلود و خرید زن؛ درک روان‌شناسی زن

۳٫۸ از ۸ نظر
۳٫۸ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود   زن؛ درک روان‌شناسی زن  نوشته  رابرت جانسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
فهم میزان کنترل زن بر احساسات و دنیای درونش مرد را گیج می‌کند، و این ظرفیت برای اکثر مردان ناشناخته است. زن می‌تواند با خواست خود به مکانی عمیق در وجودش وارد شود، جایی که سلامتی و تعادلش بازیابی می‌شود. اکثر مردان چنین تسلطی بر احساسات و زندگی درونی‌شان ندارند. بسیاری از زنان این تفاوت را در همسرانش می‌بینند و از اینکه آن‌ها دارای همان میزان حساسیت نیستند، ناراحت می‌شوند.
Fereshte Radmanesh
در هر زنی، اِروس تعیین‌کنندهٔ سادگی و معصومیت کودکانه در مراتب بسیار مختلفِ زندگی است؛ موضوع فقط به ازدواج ختم نمی‌شود. بسیاری از دختران، تجربهٔ خصمانهٔ اِروس را بسیار زود کسب می‌کنند؛ برخی اصلاً متوجه آن نمی‌شوند. تجربهٔ ازدواج بین زن و مرد بسیار متفاوت است. مرد به مقامش اضافه می‌کند؛ دنیایش مستحکم‌تر می‌شود و شأن و منزلتش هم افزایش می‌یابد. اغلب وی متوجه آن نیست که این کار، موجب مرگ سایک در درون همسرش می‌شود و التزام آن را درک نمی‌کند. اگر رفتار زن غریبانه باشد، یا اشتباهی وخیم رخ دهد، یا اشک‌های فراوانی جاری شود، مرد معمولاً نمی‌فهمد که تجربهٔ ازدواج برای زن کاملاً متفاوت از تجربهٔ خودش است. زن، تنها در صورتی که از کوه مرگ عبور نکند، جایگاهش در ازدواج را نمی‌یابد.
Fereshte Radmanesh