نقطه‌ ضعف

دانلود و خرید نقطه‌ ضعف

۴٫۲ از ۱۳ نظر
۴٫۲ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود   نقطه‌ ضعف  نوشته  آنتونیس سارامارکیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
«برای رژیم، «من به سیاست کاری ندارم»، ابدآ معنی و مفهومی ندارد. از نظر ما افراد دو گروه هستند، آن‌هایی که طرفدار رژیم هستند و آن‌هایی که دشمن رژیم هستند. برای آن‌هایی که دشمن رژیم هستند، حتمآ لازم نیست که کاری علیه رژیم انجام داده باشند. کافی است که طرفدار رژیم نباشند، یا نتوانند دلیلی بیاورند که کاری به نفع رژیم انجام داده‌اند. بله، دربارهٔ رژیم هم، قانون: «آن‌کس که با من نیست ضد من است»، صادق است.»
maryam_z
باید، هرچه زودتر، قانونی وضع شود که به موجب آن، «به سیاست کاری نداشتن»، وقتی که متهم به موازات آن نتواند ثابت کند که طرفدار رژیم است، جرم تلقی شود. و در این قانون باید پیش‌بینی شود، که حتی ابراز این مطلب که: «من به سیاست کاری ندارم» جرم محسوب شود. زیرا آن کسی که فقط به این اکتفا می‌کند که «به سیاست کاری نداشته باشد»، به خودی خود، و به‌خاطر همین امر یک آشوبگر محسوب می‌شود.
maryam_z
در عشق و بازی شطرنج هیچ‌چیز را نمی‌شود پیش‌بینی کرد. در آخرین لحظه انسان در آن موفق می‌شود یا شکست می‌خورد.
niulion
برای سازمان ویژه مردم به دو گروه تقسیم می‌شوند: آن‌هایی که طرفدار رژیم هستند و آن‌هایی که طرفدار رژیم نیستند. لازم نیست که انسان حتمآ دشمن خونی رژیم باشد؛ کافی است که طرفدار رژیم نباشد تا خودبه خود دشمن رژیم باشد. فلسفهٔ سازمان ویژه ساده و محکم است: آن‌کس که با من نیست، ضدمن است. متوجه‌شدکه چشمان رئیس به او دوخته شده است. رئیس تکرار کرد: ــ آن‌کس که با من نیست، ضدمن است. این جمله را قبلا جایی خوانده یا شنیده‌اید؟ می‌دانید چه‌کسی آن را گفته است؟ ــ بله، هیتلر. رئیس به‌شدت خندید. ــ نه، این جمله را هیتلر نگفته است. عیسی گفته است.
niulion
در هزاران سال دیگر، انسان باز هم مثل امروز آه خواهد کشید: «آه! چه‌قدر زندگی‌کردن مشکل است!» و باز هم از مرگ خواهد ترسید و باز هم میل نخواهد داشت که بمیرد.»
Tamim Sediqyar
در زیر قیافهٔ دوستانه‌شان، یا ظاهرآ دوستانه‌شان، آدامس‌هایشان و لبخندهایشان، دوتا قلب داشتند که مثل گلوله‌های هفت‌تیرشان از سرب ساخته شده بود.
Tamim Sediqyar
صفحه قبل۱صفحه بعد