خرده‌ عادت ها

دانلود و خرید خرده‌ عادت ها

راهی آسان و اثبات‌شده برای ایجاد عادت‌های خوب و از بین‌بردن عادت‌های بد

۴٫۲ از ۶۵۴ نظر
۴٫۲ از ۶۵۴ نظر

برای خرید و دانلود   خرده‌ عادت ها  نوشته  جیمز کلیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
«زمانی که به نظر می‌رسد هیچ‌چیز کمکی نخواهد کرد، می‌روم و به سنگ‌تراشی نگاه می‌کنم که برای صدمین بار روی سنگ ضربه وارد می‌کند، بدون این‌که ترکی ایجاد شود؛ اما در صدویکمین ضربه سنگ به دو تکه خرد می‌شود و می‌دانم که آخرین ضربه نبود که آن‌را خرد کرد، بلکه تمام آن ضربه‌های پیشین مسبب آن بود.»
شاپرک
هیچ‌وقت اولین اشتباه شما را نابود نمی‌کند. مسئلهٔ نابودکننده،‌ آن اشتباهات مکرری است که به‌دنبال آن می‌آیند.
morvarid
سحرخیز شدن فاز ۱: هر شب ساعت ده شب خانه باش. فاز ۲: هر شب همهٔ دستگاه‌ها (تلویزیون، تلفن و نظایر این) را ساعت ده شب خاموش کن. فاز ۳: هر شب تا حداکثر ساعت ده شب در رختخواب باش (کتاب بخوان یا با همسرت صحبت کن). فاز ۴: هر شب حداکثر تا ساعت ده شب همهٔ چراغ‌ها را خاموش کن. فاز ۵: هر روز ساعت شش صبح بیدار شو.
morvarid
«فقیربودن داراییِ کم داشتن نیست، بیش‌تر خواستن است.»
morvarid
به‌عنوان قاعده‌ای کلی، هرقدر به فردی نزدیک‌تر باشیم، بیش‌تر در معرض تقلید عادت‌های او قرار داریم.
آترین🍃
دلیل واقعی اهمیت‌داشتن عادت‌ها این نیست که می‌توانند باعث نتیجهٔ بهتر شوند (بااین‌که توانایی انجام این کار را هم دارند)، بلکه اهمیت‌شان به این دلیل است که می‌توانند عقاید شما راجع‌به خودتان را تغییر دهند.
Mr.Sep
قدرتمندترین نتایج دیر به دست می‌آیند
Mr.Sep
برخی افراد کل زندگی خود را در انتظار زمان مناسب برای پیشرفت سپری می‌کنند.
کاربر ۱۱۹۵۰۰۶
تعهد به «فرایند» است که «پیشرفت» را میسر می‌کند.
Mr.Sep
هرچه بیش‌تر یک رفتار را تکرار کنید، هویت مرتبط با آن رفتار را تقویت می‌کنید. کلمهٔ identity که به‌معنی «هویت» است از ریشهٔ کلمهٔ لاتین essentitas به‌معنی «بودن» و کلمهٔ لاتین identidem به‌معنی «مکرراً» آمده است. هویت شما به‌معنی واقعیِ کلمه «بودن مدام» تان است.
Mr.Sep
صفحه قبل۱۲...۱۴۹صفحه بعد