اثر سایه؛ کتابی برای برافروختن قدرت نهفته‌ی درون

دانلود و خرید اثر سایه؛ کتابی برای برافروختن قدرت نهفته‌ی درون

۴٫۰ از ۹ نظر
۴٫۰ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   اثر سایه؛ کتابی برای برافروختن قدرت نهفته‌ی درون  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

ضعف‌های شخصیتی از بدی‌های ما نمی‌آیند از زخم‌های ما می‌آیند. مهم نیست این زخم از کجا یا از چه کسی آمده است، اکنون دیگر زخم شماست و شما مسئول آن هستید. تنها کسی که می‌تواند با آن روبه‌رو شود و آن را التیام بخشد شما هستید. کسی نمی‌گوید این ضعف شخصیت از کجا آمده است، فقط آن را در شما می‌ببیند و با آن شما را قضاوت می‌کنند. شما نمی‌توانید یک نوشته بر گردنتان بیندازید که «این گناه من نیست. والدینم مرا این‌طور بار آوردند.» یا مدام به مردم بگویید گناهکار نیستید. تنها راهی که به وسیله آن می‌توانید این معما را حل کنید این است که مسئولیت کامل ضعف‌ها و کاستی‌های خود را بپذیرید. کاستی‌های شخصیتی شما درنهایت به شما و عزیزانتان آسیب می‌زند و به همین دلیل باید به آن‌ها توجه کنید. تا زمانی‌که مسئولیت کامل تجربه‌های خود را نپذیرید نمی‌توانید آن‌ها را تغییر دهید؛ اما به محض آنکه با آن‌ها روبه‌رو شوید، التیام شما آغاز می‌شود
Mina Hoseiny
هر چیزی که شما را به انکار و ناخودآگاهی می‌کشاند اثر سایه است؛ زیرا سایه مخفی‌گاه درد و رنج است و می‌خواهد همه چیز را در خود پنهان کند
کاربر ۱۹۴۷۴۸۶
درحقیقت، شما وقتی احساس امنیت می‌کنید که متوجه شوید درونتان یک هسته مرکزی دارید و این جوهر اصلی وجود شما نه تفکیک می‌شود و نه تهدید و عوامل دنیای بیرونی نمی‌تواند دنیای درونی شما بر هم بریزد.
وصال/🍃
زیرا همان مکانیزمی که موجب می‌شود تاریکی‌هایتان را پنهان کنید، شما را به پنهان کردن نور و روشنایی‌تان وامی‌دارد. درحقیقت، همان چیزهایی که سال‌ها از آن گریخته‌اید شما را به آنچه سال‌ها در جست‌وجویش بوده‌اید، خواهد رساند.
elham
«فقط هنگامی که شهامت روبه‌رو شدن با وقایع را درست همان‌طور که هستند، بی‌هیچ خودفریبی و ابهامی پیدا می‌کنیم؛ نور هدایت نمایان و مسیر موفقیت روشن می‌شود.
elham
«ما» واژه‌ای است که همواره به ما یادآوری می‌کند هیچ انسانی جزیره‌ای جدا از بقیه نیست.
کرم کتاب
صفحه قبل۱صفحه بعد