خودت را به فنا نده؛ کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

دانلود و خرید خودت را به فنا نده؛ کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

۳٫۹ از ۱۶۰ نظر
۳٫۹ از ۱۶۰ نظر

برای خرید و دانلود   خودت را به فنا نده؛ کمتر فکر کن و دل به زندگی بده  نوشته  حسین گازر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
«حس درد را نادیده بگیر، خودش ناپدید می‌شود.»
Mohammad Ali Zareian
هرچه بیشتر دربارهٔ سختی و مشقت چیزی با خودت حرف بزنی، برایت سخت‌تر به‌نظر خواهد رسید.
Mohammad Ali Zareian
«اگر می‌خواهی ترقی کنی، راضی باش که فکر کنند احمقی.»
Pariya
بر شانست لعنت نفرست. دیگران را سرزنش نکن. شرایط را مقصر ندان. دنبال مشکل در دوران کودکی و همسایه‌هایت نگرد.
فاطمه
با اندکْ داشته‌ها به بزرگ‌ترین آرزوهایت برس
Pariya
تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که چیزی نمی‌دانیم.
Pariya
«مشتاق این نباش که اتفاق‌ها آن‌گونه که تو دوست داری پیش بروند بلکه آرزومند این باش که مسائل آن‌گونه که باید در مسیر خودشان پیش بروند. آنجاست که تو در سایهٔ امن خواهی بود.»
فاطمه
یا تو سرنوشتت را کنترل می‌کنی یا سرنوشتت تو را کنترل می‌کند. زندگی برای تعلل‌ها و تعویق‌های تو متوقف نمی‌شود. حتی به‌خاطرِ پریشانی‌ها و ترس‌های تو هم مکث نمی‌کند. زندگی دقیقاً در کنار تو جریان دارد. چه تو نقش فعالی داشته باشی، چه نداشته باشی، نمایش ادامه دارد.
Delangiz
دکتر بروس لیپتون، دانشمند مشهور دی‌ان‌ای و سلول‌های بنیادی، در تحقیقاتش به این نکته پی برد که نودوپنج درصد فعالیت‌های روزانهٔ ما با ضمیر ناخودآگاهمان کنترل و هدایت می‌شود. لحظه‌ای به این موضوع فکر کن. یعنی تنها بخش بسیار بسیار جزئی از تمام کارهایی که انجام می‌دهی یا تمام حرف‌هایی که می‌زنی از روی خواست و ارادهٔ خودت است.
فاطمه
«هنگام تصمیم‌گیری، بهترین کار این است که همان اول و سریع، تصمیم بگیری. تعلل‌کردن کار اشتباهی‌ست، اما بدترین کار این است که کلاً هیچ تصمیمی نگیری.» تئودور روزولت
فاطمه
صفحه قبل۱۲...۴۴صفحه بعد