۱۰۱ روش برای تغییر زندگیتان

دانلود و خرید ۱۰۱ روش برای تغییر زندگیتان

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   ۱۰۱ روش برای تغییر زندگیتان  نوشته  وین دایر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
چیزی الهی وجود دارد که در همه چیز جریان دارد.
da☾
موقعیت‌ها، افراد را نمی‌سازند بلکه او را ظاهر می‌سازد.
فرامرز میرشکار
وقتی آرامش دارید، کارآمد هستید و به شما الهام می‌شود
فرامرز میرشکار
شماره ۱۹ نگران آینده نباشید و همهٔ امور را به خداوند بسپارید. به جای نگرانی برای آینده سعی کنید از امروز خود کمی بیشتر لذت ببرید. وقتی نگران پیامد کاری هستید بسیار دشوار است تا آن کار را به ثمر رسانید. وقتی آرامش دارید، کارآمد هستید و به شما الهام می‌شود و الهام از سرزندگی می‌آید. وقتی سرزنده هستید، به شما الهام می‌شود و آینده چیزی نیست که بخواهید بخاطرش نگران باشید. شما با"اکنون" آمیخته شده‌اید، که همهٔ چیزی است که وجود دارد و تا به حال وجود داشته است و همهٔ آن چیزی است که خواهد بود، اکنون.
Elsa
شماره ۷ این حقیقت باستانی را بنویسید و هر روز آن را بخوانید «وقتی شادی را برای خودتان درخواست می‌کنید همیشه از شما می‌گریزد. وقتی شادی را برای دیگران درخواست می کنید خودتان آن را خواهید یافت.»
Elsa
به خاطر بسپارید که گله وشکایت به آشوب و بلوا منجر می‌شود در حالی که گفت و گو، آرامش به وجود می‌آورد. اگر از کسی در زندگیتان عصبانی هستید سعی کنید با آن فرد دربارهٔ احساسات ناراحتی‌تان گفت و گو کنید، مهم نیست که این کار تا چه اندازه دشوار به نظر می‌آید. چیزی که واقعاً روابط را برهم می‌زند مایل نبودن به صحبت و همچنین باز نبودن در گفتگو درباره چیزهایی که صحبت کردن درمورد آن برایمان مشکل است. بنابراین، حتی اگر چیزی است که از درون احساس می کنید نمی‌توانید انجام دهید، این احساس غیرممکن بودن را کنار بگذارید و به خودتان بگویید که من با همسرم، عشقم یا دخترم یا مادرم دربارهٔ این چیزها صحبت خواهم کنم و صحبت کردن راهی است برای آزاد کردن انرژی منفی‌ای است که بوجود آمده، انرژی‌ای که همهٔ آشفتگی‌هایی که با آن زندگی می‌کنیم را بوجود آورده و روابطمان را تخریب می‌کند.
فرامرز میرشکار
سعی کنید امروز هر جور شده به دامن طبیعت پناه ببرید. زمانی را در جنگل سپری کنید، کوه‌پیمایی کنید، در علف زارها قدم بزنید یا پای برهنه در ساحل راه بروید. وقتی زمانی را به بهره بردن از زیبایی‌های طبیعت اختصاص می‌دهید این اعتقاد را کنار می‌گذارید که برای داشتن احساس کامل بودن به چیزها و وسایل مادی بیشتری نیاز دارید. گفتهٔ شگفت‌انگیزی وجود دارد که من همیشه به درمان جویانم می گفتم. راه درمان، بیابان است. حتی اگه در شهر زندگی می کنید می‌توانید پابرهنه روی چمن‌ها در پارک راه بروید. احساس سعادتمندی بیشتری خواهید کرد.
فرامرز میرشکار
در نگاه "وجود محبت آمیز" هیچ کسی دوست داشتنی‌تر از دیگری نیست.
فرامرز میرشکار
با بخشیدن خود هر گونه احساس گناه را کنار بگذارید و عهد کنید که در آینده هرگز این عمل را تکرار نکنید. احساس گناه هدر دادن انرژی ذهنیتان است.
Elsa
تلاش کنید تا تمام دشمنان را از افکارخود پاک کنید. همان هوشی که در وجود شماست در وجود تمام انسان‌های دیگر نیز جریان دارد. وقتی بفهمید که با همهٔ انسان‌ها پیوند خورده‌اید نمی‌توانید مفهوم ضربه زدن به دیگران را درک کنید چه رسد به اینکه از آنان متنفر باشید. یا راه دیگری برای بیان این موضوع این است: روی سیاره گرد نمی‌توان سمت بالا را انتخاب کرد. ما همه به دلیلی اینجا هستیم. همه ما انرژی الهی یکسانی داریم که در ما جریان دارد و زمانی که از فکر کردن دربارهٔ خودمان به عنوان فردی جدای از همهٔ افراد دیگر غافل می‌شویم، شروع به دیدن و تجربه کردن عشقی می‌کنیم که از اول به خاطر آن اینجا آمده ایم. به نظر من، خداوند نمی‌خواهد که ما او را دست داشته باشیم، خداوند می‌خواهد تا یاد بگیریم که همدیگر را دوست داشته باشیم. موجود مقدس بودن به این معناست، اینکه دشمن نداشته باشیم و همدیگر را دوست داشته باشیم، در واقع دوست داشتن خداوند همین است.
Elsa
صفحه قبل۱۲صفحه بعد