انواع زنان

دانلود و خرید انواع زنان

۳٫۹ از ۴۰ نظر
۳٫۹ از ۴۰ نظر

برای خرید و دانلود   انواع زنان  نوشته  ژان شینودا بولن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
زمانی که کهن‌الگوی دیمیتر در روان زنی قوی باشد و او نتواند آن را ارضا کند، از نوعی افسردگی خاص موسوم به «آشیانه‌ی خالی و پوچی» رنج خواهد برد. زنی که تمایل به بچه‌دار شدن دارد، ممکن است عقیم بوده یا فرزند خود را از دست بدهد یا فرزند خانه را ترک نماید. یا شغل خود را که در آن در مقام یک مادر کار می‌کرده است از دست بدهد و دلش برای شاگردان یا درمان‌جوهایش تنگ شود. در این زمان، زن دیمیتری تمایل دارد به جای آن‌که خشمگین شود یا به طور فعالانه کسانی را که مسئول این اتفاق بودند قلع وقمع کند (روش واکنشی هرا) درون افسردگی خود فرو رود. او سوگواری کرده و احساس می‌کند زندگی‌اش خالی از معنا شده و پوچ است.
niloofarmyl
پافشاری او به خوانده شدن با نام خانوادگی خودش، بیانگر یکی از ویژگی‌های اسطورهٔ باکره است که بر مستقل بودن و جدایی از مردان تأکید دارد.
Zohreh
بهای واقعی هر چیز، آن چیزی است که ما برای به دست آوردن آن رها می‌کنیم. این همان مسیر طی نشده است. پذیرش مسئولیت انتخاب، کاری لازم است و همیشه هم آسان نیست. آن‌چه که یک قهرمان را قهرمان می‌کند، کارهایی است که او انجام می‌دهد.
Zohreh
زمانی که زن بتواند با بخش‌های مختلف وجود خود هماهنگ شود و بشنود، نظاره کند یا اولویت‌ها و علایق متفاوت و متعارض را احساس کند، می‌تواند آن‌ها را مرتب کرده و اهمیت آن‌ها برای خودش را اندازه‌گیری کند. بدین ترتیب می‌تواند تصمیم آگاهانه‌ای بگیرد: زمانی که تعارض ایجاد می‌شود، او تصمیم می‌گیرد کدام اولویت در رأس قرار بگیرد و در چه زمینه‌ای کار را به پیش ببرد. در نتیجه، تصمیمات او به جای ایجاد یک جنگ درونی، منجر به حل تعارض درونی می‌شود. در نتیجه او قدم به قدم به سمت تبدیل شدن به یک تصمیم‌گیرنده آگاه می‌رود
Zohreh
نوجوانان نیاز دارند اسراری را نزد خود نگاه دارند و برای خود حریمی خصوصی داشته باشند. در این مرحله از رشد، والدینی که بیش از اندازه در امور فرزندان‌شان دخالت می‌کنند، رشد هویت مستقل آن‌ها را دچار اختلال می‌کنند. دختر نوجوان با بازگو کردن همه چیز، به مادرش این اجازه را می‌دهد تا روی هر چیزی که باید تجربه شخصی خود دختر باشد، تأثیر بگذارد. نگرانی‌ها، نظرات و ارزش‌های مادر روی دیدگاه دختر تأثیر می‌گذارد.
Zohreh
چیزی که برای یک زن رضایت‌بخش است، ممکن است برای دیگری کاملا بی‌معنا باشد و این بستگی به اسطوره‌ای دارد که درون هر زن فعال است. علاوه بر این، در یک زن، اسطوره‌های متعددی حضور دارند. هرچه زن پیچیده‌تر باشد، نشانهٔ آن است که اسطوره‌های بیشتری در درون او فعال هستند. و آنچه برای یک بخش از وجود او رضایت‌بخش است، ممکن است برای بخش دیگر وجودش کاملا بی‌معنا باشد. شناخت و آشنایی با «اسطوره‌های زنان» ابزاری در اختیار زن قرار می‌دهد که به کمک آن می‌تواند خودش و روابط‌اش با مردان، زنان، والدین و فرزندانش را بهتر درک کند. این الگوهای اسطوره‌ای همچنین بینشی در این زمینه ارائه می‌دهد که چه چیز برای برخی زنان انگیزه‌بخش (حتی وسواس‌گونه)، ناامیدکننده یا رضایت‌بخش است و برای عده‌ای دیگر این‌گونه نیست.
کاربر ۱۱۲۴۶۷۱
وقتی کهن‌الگوی «مادر» فعال نمی‌شود، کودک ارتباطی حیاتی را از دست می‌دهد و همچنان در آرزوی ایجاد آن ارتباط گمشده است. (گرچه، همان‌طور که درمورد پرستاران پرورشگاه‌های یونان اتفاق افتاد، ممکن است کهن‌الگوی مادرفرزند، در زنی که مادرِ زیستی نیست، فعال شود) و آرزوی این ارتباط عاطفی از دست رفته می‌تواند تا بزرگسالی ادامه داشته باشد.
کاربر ۲۸۲۱۸۳۳
مسیری که ما طی می‌کنیم بسیاری اوقات به شکل مارپیچ است. ما درون الگوهایی می‌گردیم که بارها ما را نزد دشمنی بازمی‌گرداند که باید با او ملاقات کرده و بر او غلبه کنیم. این دشمن معمولا جنبه منفی اسطوره‌ای است که می‌تواند بر ما غلبه کند: استعداد پرسفون و دیمیتر برای افسردگی، مشکل هرای حسود و شک‌هایش، وسوسه‌های آفرودیت، بی‌ملاحظگی آتنا یا بی‌رحمی آرتمیس. زندگی برای ما فرصت‌هایی تکراری فراهم می‌آورد تا ما با ترس‌های‌مان، چیزهای که باید به آن‌ها آگاه شویم یا چیزهایی که باید به آن‌ها غلبه کنیم روبه‌رو شویم. هر زمان که ما در مسیر مارپیچی دور می‌زنیم و به جایی می‌رسیم که سختی‌هایی برای‌مان به ارمغان می‌آورد، امیدوارانه آگاهی بیشتری کسب می‌کنیم و می‌توانیم دفعه بعد خردمندانه‌تر واکنش نشان دهیم. تا این‌که در نهایت بتوانیم از مکان دشمنی عبور کرده و به صلح و هماهنگی با عمیق‌ترین ارزش‌های خود دست یابیم و دیگر به هیچ‌وجه تحت‌تأثیر انرژی‌های منفی قرار نگیریم.
niloofarmyl
زمانی که آفرودیت بخش فعال وجود یک زن بدقیافه باشد، آن زن نمی‌تواند از فاصله دور افراد را به خود جذب کند. فقط کسانی که به او نزدیک می‌شوند او را جذاب و فریبنده می‌یابند. بسیاری از زنانی که ظاهری معمولی دارند اما از ویژگی‌های آفرودیتی برخوردارند، دیگران را با صمیمیت مغناطیس‌وار شخصیت‌شان و جذابیت طبیعی و ناخودآگاه‌شان به خود جلب می‌کنند. این زنان به ظاهر معمولی می‌توانند افراد زیادی را به خود جلب کنند؛ در حالی که شاید خواهران واقعآ زیباتر و متمول‌ترشان کنار گود نشسته باشند و غرق در این سوال که: «واقعاً اون چی داره که من ندارم؟»
totoro