انواع زنان

دانلود و خرید انواع زنان

۳٫۹ از ۴۰ نظر
۳٫۹ از ۴۰ نظر

برای خرید و دانلود   انواع زنان  نوشته  ژان شینودا بولن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
در این جاست که خرد ویکتورفرانکل را متوجه می‌شویم: فارغ از محیط (او یکی از اسرای بازداشتگاه نازی‌ها بوده است) ما همیشه در پاسخ به محیط، حق انتخاب داریم.
F.Shokouh
* آتنا، به من کمک کن تا در این موقعیت به روشنی بیاندیشم. * پرسفون، به من کمک کن تا گشوده و پذیرا بمانم. * هرا، به من کمک کن تا عهد ببندم و وفادار بمانم. * دیمیتر، به من یاد بده تا صبور و بخشنده باشم، به من کمک کن تا مادر خوبی باشم. * آرتمیس، مرا بر هدفی که با آن فاصله دارم، متمرکز نگه‌دار. * آفرودیت، به من کمک کن تا عشق بورزم و از بدنم لذت ببرم. * هستیا، افتخار حضورت را به من بده، برای من صلح و بزرگواری بیاور.
Hosein
دانشجوی تاریخ بودم و هم‌چنین یک آمریکایی ژاپنی‌تبار
nasserhaghparast
نمادها و استعاره‌های موجود در افسانه‌ها و اسطوره‌ها، همگی در ما زنده هستند زیرا همه ما دارای یک ناخودآگاه جمعی مشترک هستیم که مانند یک الگوی غریزی به محرک‌ها پاسخ می‌دهد.
papar
عدم بلوغ عاطفی مرد باعث می‌شود او در رابطه با زنان به جای عمق به دنبال تعدد باشد و نتیجه این موضوع تمایل به روابط متعدد است که زن هرایی نمی‌تواند تحمل کند.
Zohreh
چه در افسانه و چه در زندگی واقعی، زمانی که یک قهرمان به بن‌بست می‌رسد، تنها کاری که می‌تواند انجام دهد این است که خودش باشد، بر اصول و تعهدات خود پایبند بماند تا چیزی غیرمنتظره به یاری او بیاید. پایداری در این موقعیت و داشتن امید به رسیدن پاسخ، مرحله‌ای درونی را ایجاد می‌کند که یونگ به آن «عملکرد ماورایی» می‌گوید. منظور او این بوده است که چیزی از درون ناخودآگاه برمی‌خیزد و مساله را حل کرده یا راه را به فرد (یا قهرمان) که نیاز به کمکی از جایی فراتر از خودش دارد، نشان می‌دهد.
niloofarmyl
به نظر من هر فرد ابتدا باید بسنجد و بعد اقدام نماید. او باید تمام انتخاب‌های زندگی را با تفکر منطقی به طور کامل بررسی کرده؛ اما بعد تصمیم خود را روی چیزی بگذارد که قلبش حکم می‌کند. هیچ‌کس نمی‌تواند به شما بگوید قلب شما با چه چیزی همراه است و منطق نیز نمی‌تواند پاسخ این سوال را بدهد.
mary.sa
یونگ خاطرنشان می‌کند، روان‌کاوی هر دو شخصیت را به‌طور کامل درگیر می‌کند. عقاید آگاهانه و عناصر ناخودآگاه در روان دکتر و بیمار در فرایندی که هر دوی آن‌ها را عمیقآ تحت‌تأثیر قرار می‌دهد، درگیر می‌شوند: «ملاقات دو شخصیت، مانند مخلوط شدن دو ماده‌ی شیمیایی متفاوت است: اگر ترکیبی اتفاق بیفتد، هر دوی آن‌ها تغییر می‌کنند.»
سوفیا
: «من خودم رو غرق مطالعه کردم، به سر هیچ قرار ملاقاتی نمی‌رفتم و روی رفتن به مدارس دخترونه تأکید داشتم. تصور می‌کردم باید خودم رو در نوعی صومعه روانی نگه دارم تا زمانی که ازدواج کنم. تا اون زمان بهتر بود خودم رو از وسوسه دور نگه دارم
کاربر ۱۹۱۴۰۴۱
کهن‌الگوها درکی از زمان ندارند و اهمیتی به واقعیت‌های زندگی زن یا نیازهایش نمی‌دهند. زمانی که اسطوره‌ها تأثیر خود را اعمال می‌کنند، زن در مقام یک قهرمان یا باید بگوید بله، یا نه یا «الان نه». اگر او انتخابی آگاهانه انجام ندهد، آن‌گاه الگوی غریزی یا کهن‌الگویی اختیار عمل را در دست می‌گیرد.
Zohreh