موفقیت شخصی (راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی)

دانلود و خرید موفقیت شخصی (راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی)

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   موفقیت شخصی (راه‌های رسیدن به موفقیت شخصی)  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
شما دنیا را به شکلی نمی‌بینید که هست. شما دنیا را آنطور که خودتان هستید می‌بینید.
مهدی ربیعی
رالف والدو امرسون پادزهر هراس را به ما می‌دهد. او گفت: «آنچه را از آن می‌ترسید انجام دهید، مرگ هراس قطعی است.» اگر آنچه را از آن می‌ترسید انجام دهید، ترس سرانجام قدرت خود را از دست می‌دهد.
mahdi
ترس از شکست مبتنی بر واقعیت نیست. این ترس خیالی و تصوری است. ۹۹ درصد چیزهایی که از آن می‌ترسیم تحقق پیدا نمی‌کنند. ترس یک باور است. و همانطور که ویلیام جیمز می‌گفت: «باور واقعیت را خلق می‌کند.»
mahdi
یکی از روشهای کلیدی برای ایجاد شجاعت و اعتمادبه‌نفس این است که وانمود کنید انگار آن شجاعت و اعتمادبه‌نفسی را که می‌خواهید از قبل در شما وجود دارد. وانمود کنید که انگار ترس در شما وجود نداشته است. وانمود کنید که از چیزی نمی‌ترسید. از خود بپرسید: «اگر ترسی نداشتم چگونه عمل و اقدام می‌کردم؟» «وانمود کنید تا باور کنید.» وانمود کنید که نمی‌ترسید تا ترس از میان برود. به شجاعت عادت کنید. هرگاه فرصتی برای حرکت به جلو داشتید، جرأت کنید، شجاعت به خرج دهید و به جلو حرکت کنید.
mahdi
انسانهای موفق طرز فکری دارند که آنها را از دیگران مجزا می‌کند. یکی از خصوصیات انسانهای موفق عمل‌گرا بودن آنهاست. این اشخاص پیوسته دنبال راههایی می‌گردند که کارشان را تمام کنند و به سرعت به هدفشان برسند. عمل‌گراها پیوسته در جنب و جوش هستند. آنها به سرعت راه می‌روند، به سرعت حرکت می‌کنند، به سرعت عمل می‌کنند و حتی به سرعت حرف می‌زنند. آنها بیقرار هستند. اگر تکمیل کردن کار کلید موفقیت باشد، سؤال بعدی که پیش می‌آید این است که «کدام کار را باید ابتدا انجام دهید؟»
mahdi
موفقیت یک حادثه نیست. کاملا قابل پیش‌بینی است. اگر کاری را که سایر موفقها قبل از شما انجام داده‌اند انجام بدهید، براساس قانون علت و معلول به زودی نتیجه‌ای را که دیگران گرفته‌اند شما هم خواهید گرفت. برای رسیدن به موفقیت سه کلید توصیه وجود دارد. همه اینها با تمرین و تکرار فراگرفتنی هستند.
mahdi
شجاعت برای موفقیت شخصی و سلامت روانی شما مطلقآ ضرورت دارد، و این را هم بدانید که شجاعت کیفیتی آموختنی است. حتی اگر تحت‌تأثیر حوادث گذشته از بعضی از موقعیتها می‌ترسید، می‌توانید بر این هراس خود غلبه کنید و به شجاعت برسید. کافیست شجاعت را بارها و بارها تکرار کنید.
mahdi
از روش تلقین به خود استفاده کنید. همه روزه با خود مثبت حرف بزنید. بگویید می‌توانم این کار را بکنم. هر کاری را که بخواهم می‌توانم انجام دهم. آنقدر به خود تلقین کنید تا واقعیت جدید شما شود.
mahdi
عادت کنید که با خود صادق باشید. عادت کنید که در هر کاری که می‌کنید استحکام شخصیت داشته باشید. نداشتن استحکام شخصیت یکی از مهمترین عوامل شکست و ناکامی است.
mahdi
گری هامل و سی کی پراهالاد در کتاب رقابت برای آینده خاطرنشان می‌کنند که راهکار شرکتهای موفق این است که پنج سال آینده را در نظر بگیرند و ببینند شرکت چه صلاحیتهایی باید داشته باشد و از امروز برای رسیدن به این صلاحیتها تلاش کنند. شما هم باید امروز به این نتیجه برسید که برای موفق شدن در آینده به چه مهارتهایی احتیاج دارید و از امروز برای ایجاد این مهارتها در خود تلاش کنید.
mahdi
صفحه قبل۱۲صفحه بعد