رازهایی درباره مردان

دانلود و خرید رازهایی درباره مردان

۴٫۱ از ۱۰۶ نظر
۴٫۱ از ۱۰۶ نظر

برای خرید و دانلود   رازهایی درباره مردان  نوشته  باربارا دی‌آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

خانم‌ها، بگذارید حقیقتی را به شما بگویم: مردها احمق نیستند. آن‌ها همیشه خیلی زود می‌فهمند که کدام زن می‌خواهد با بدن خود آن‌ها را فریب دهد. گرچه ظاهرآ ممکن است‌از این گونه رفتارهای شما خوششان هم بیاید، یا توجه‌ای که می‌خواهید را به شما بدهند، اما واقعیت این است که احترام چندانی برایتان قائل نخواهند بود و هرگز روی شما حساب نمی‌کنند و پشت سرتان می‌خندند.
فاطمه
! این‌طور شروع کردم: «دارم منفجر می‌شم.» سعی می‌کردم احساسات خود را به این طریق تخلیه کنم. او چند دقیقه به صحبت هایم گوش کرد و سپس در همان حال به مدت بیست دقیقه برایم سخنرانی کرد و یک نقشه حساب شده و مرحله به مرحله را که در حل مشکلاتم به من کمک می‌کرد، ارائه داد. بعد هم گفت برخوردم در گذشته با آن‌ها غلط بوده و این که برخی از مشکلات فعلیم نیز به دلیل رفتارهای غلط گذشته‌ام بوده است. من عصبانی و عصبانی‌تر می‌شدم تا آن جا که دیگر گریه‌ام گرفت. او از من پرسید: «موضوع چیه، مگه اتفاقی افتاده؟ از مواردی که گفتم خوشت نیامد؟» پاسخ دادم:، «این راه حل‌های احمقانه کمکی به من نمی‌کنه. من ناراحتم، فقط به دلداری و نوازشت احتیاج دارم، در عوض تو برام سخنرانی می‌کنی.»
او من است
برای هر یک از اشتباه‌هایی که مرتکب می‌شوید، حتمآ یک قانون وضع کنید.
Dexter
هنگامی که رؤیاهایتان را فدا کرده و خود را در درجه دوم اهمیت قرار می‌دهید، چنین می‌پندارید که مردتان شما را بیشتر دوست خواهد داشت. ممکن است مردتان شما را بیشتر دوست داشته باشد و ممکن است برعکس، چنین نباشد، اما موردی که حتمآ اتفاق خواهد افتاد این است که: وقتی شخصیت خودتان را برای این که بیشتر دوست داشته شوید زیر پا می‌گذارید، نتیجه این خواهد شد که خودتان را کمتر دوست خواهید داشت.
Dexter
زنی که از کار خود در یک شرکت بزرگ استعفا می‌دهد تا به شغل صادرات و واردات نامزدش برسد، سه سال بعد پس از پایان یافتن رابطه‌اش، چشم باز کرده و می‌بیند این کار را نه به‌خاطر خودش، بلکه به‌خاطر او انجام داده و حال دیگر چیزی ندارد و بیکار شده است. من مطمئنم خودتان چنین کارهایی را نکرده‌اید، اما زنانی را می‌شناسید که چنین کارهایی را کرده‌اند. چقدر غم‌انگیز است که زنان در جهت تحقق رؤیاهای همسرشان رؤیاهای خود را فراموش می‌کنند.
Dexter
صمیمیت حقیقی با انسانی دیگر،تنها در صورتی امکان‌پذیر است که صلح و آرامش واقعی را در درون خودتان یافته باشید. «آنجلا وازنیک»
Dexter
به‌عنوان یک زن در رابطه با مردان سه حق انتخاب بیشتر ندارید: انتخاب اول: می‌توانید از دست آن‌ها به‌خاطر این که شما را به شدت عصبانی کرده‌اند، ناراحت شوید و تمام وقت خود را به نق زدن و گله وشکایت از آنان بگذرانید. (این ممکن است برای چند ساعت تفریح خوبی باشد، اما بعد از چند سال جاذبه خود را از دست می‌دهد.) انتخاب دوم: می‌توانید آن‌ها را برای همیشه کنار بگذارید و برای خودتان یک سگ پشمالوی خوشگل بخرید. (این راه حل آسان‌تر بوده و تلاش کمتری هم می‌خواهد، اما زیاد ارضاء کننده نیست.) انتخاب سوم: می‌توانید تصمیم بگیرید تا آن‌جا که در توان دارید، در مورد آن‌ها بیاموزید تا بتوانید روابط بهتری که استحقاق آن را نیز دارید، بیافرینید.
سپیده
در تبلیغات تلویزیونی معمولا زن‌ها را با چهره‌هایی نگران، عصبی، ترسیده و یا دلواپس مشکلاتی نظیر بوی توالت و سردردهای میگرنی، به همراه انواع و اقسام آرایش‌های آن چنانی نشان می‌دهند. در حالی که مردان در نقش مدیران برجسته و ذیصلاح، دانشمند و یا جاهل مآب ظاهر می‌شوند.
Gisoo
به چه دلیل بسیاری از مردان سعی می‌کنند شما را از کسانی که دوستشان دارید جدا کنند؟ مردانی که از درون احساس ناامنی زیادی دارند، سعی می‌کنند شما را از سیستم‌های حمایتیتان دور نمایند.
Dexter
مردها فکر می‌کنند به محض این‌که شروع به گله و شکایت کردید، دیگر دست از این کار برنداشته و تا ابد این کار را ادامه می‌دهید. به همین دلیل است که می‌گوید: «همین طور به این حرف‌هایت می‌خواهی ادامه بدهی! الان حوصله ندارم درگیر یک دعوای بزرگ بشویم، وقتش را نداریم. بفرما دوباره شروع شد، احتمالا تا صبح باید بیدار باشیم همه شب خراب شد.»
او من است