مستاجر ملک وایلدفل هال

دانلود و خرید مستاجر ملک وایلدفل هال

۳٫۵ از ۱۱ نظر
۳٫۵ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود   مستاجر ملک وایلدفل هال  نوشته  اسماعیل قهرمانی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
آرزو می‌کنم عمیق‌تر بیاندیشی، افق دورتر را نگاه بکنی و هدف عالی‌تر را پیش بگیری.
Pariya
پسرۀ گنده بیگ از رفتار خودت شرمنده نیستی؟
Pariya
وظیفه تو این است که خودت را اغنا بکنی و وظیفه همسرت این خواهد بود که برای خشنودی تو تلاش بکند، تازه اگر لیاقت تو را داشته باشد.
Pariya
قبل از اینکه دیگران بخواهند ذهن او را با مادیّات و پست و مقام شوهر برای آینده‌اش پر بکنند به او تفهیم بکنی که محبت و درک متقابل زن و شوهر بر پول و ثروت ارجح‌تر است.
Pariya
این مرد بالاخره مرا وادار خواهد کرد تا از وی بدم بیاید و بی‌اختیار ضرب‌المثل اسکاتلندی زیر به یادم افتاد. اینطور که تو زیبائی زنانۀ مرا ضایع می‌کنی بدان که باید طعم تلخ آن را نیز بچشی
Ebrahimi
یچکس نمی‌تواند بار گناهان دیگری را به دوش بکشد. هر کسی باید تاوان رفتارهای خودش را پس بدهد. اگر طبق خواست خداوند و انسان‌وار زیسته باشد، خیرش را خواهد دید و اگر فرصت‌طلب، قدرت‌طلب، دنیاپرست، زورگو و خدانشناس بوده باشد، هر چقدر هم عبادت کرده باشد، به کلیسا رفته باشد، کوچکترین تأثیری ندارد و جزایش را خواهد دید، پس خود خداوند است که از نیکان شفاعت می‌کند.
Pariya
اما مأموس شدن کار صحیحی نیست و باید به خداوند امید بست و فهمید که پایان شب سیه، سپید است.
Pariya
تفکرات رمانتیک برای زندگی زناشویی کافی نیست. می‌خواهم تفکرات عاقلانه و صحیح داشته باشد.
Pariya
اما وقتی والدین بچه‌ای او را بیش از حد در محدودیت قرار بدهند و دایماً از این چیز یا آن چیز برحذر دارند، چندان کارساز نخواهد بود، زیرا چنین بچه‌ای وقتی چشم پدر و مادرش را دور ببیند، از روی کنجکاوی به سراغ آنها خواهد رفت.
Pariya
لبخند زدن و گریستن برای من یکسان هستند و هیچکدام‌شان گویای احساسات درونی من نیستند. اغلب زمانی که شاد هستم گریه‌ام می‌گیرد و موقعی که غمگین می‌باشم، لبخند می‌زنم.
Pariya
صفحه قبل۱۲صفحه بعد