هدیه نهایی

دانلود و خرید هدیه نهایی

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود   هدیه نهایی  نوشته  محمدرضا  آل‌یاسین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
به تجربه دریافته‌ام که صورت آفتاب سوخته و دستهای تاول زده موفقیتهای چشمگیری را در آینده نوید می‌دهد. زیرا آدمی آنقدر که در روزگاران سخت رشد می‌کند، هرگز در دوران نیک‌فرجامی و آسودگی پرورش نمی‌یابد.
آبی آسمانی
اعتقاد دارم که پس از مطالعۀ آخرین صفحۀ کتاب «هدیۀ نهایی» افق روحی‌تان بسط و گسترش یافته و فردی کاملاً متفاوت، از آنچه اکنون هستید، خواهید بود. گرچه در آن هنگام سفر مشترکمان به پایان خواهد رسید، اما سفر شما برای دستیابی به تغییر و تحولی بنیادی تازه آغاز خواهد شد.
آبی آسمانی
بعضی اوقات در این حیات نفسانی راهی را دنبال می‌کنید که یقین ندارید مفید و ثمربخش است، اما ناگهان به شیوه‌ای عجیب و غیرمنتظره علایم و نشانه‌های بسیار کوچکی را مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد در مسیر درست گام برمی‌دارید
آبی آسمانی
. تو ثابت کردی که آدمی قربانی درمان‌ناپذیر کاستیها و نارساییهای دوران کودکی و نوجوانی نیست، می‌توان دگرگون شد، کمال یافت و به سطوح عالی سلامت روان رسید. من و رِد، عمویت، حدود شصت سال پیش به این کشف بزرگ نایل شدیم که اگر کسی بتواند از عهدۀ کاری مشقت بار برآید، تقریباً می‌تواند هر هدفی را جامۀ عمل بپوشاند.
آبی آسمانی
ناگهان جیسون گفت: «می‌دانید چه چیزی جالب و حیرت‌آور است؟» هیچ یک از آن پسرها خانواده نداشتند. با وجود این همه دربارۀ خانواده بیشتر از من می‌دانستند. اکنون به این حقیقت واقف شده‌ام که استحکام بنیاد خانواده به عشق و رأفت و عطوفت وابسته است، نه به قرابت خونی و توارث ژنی.
آبی آسمانی
سفر خواه طولانی و خواه کوتاه، باید از همان نقطه‌ای که آدمی حضور دارد آغاز شود.
آبی آسمانی
بعضی افراد در خانواده‌ای بلند مرتبه دیده به جهان می‌گشایند، دیگران باید چنین خانواده‌ای را پیدا کرده، و یا آن را بیافرینند.
آبی آسمانی
پس از چند دقیقه اتومبیل جلوی خانه کاخ مانند جیسون که عمویش سالها پیش از طریق سپرده‌گذاری برایش خریده بود توقف کرد.
آبی آسمانی
چیزهایی که ما در طول رشدمان از آقای استیونز آموختیم این بود که صرفنظر از شغل و مقام و موقعیت‌مان از انجام هر کاری که باید انجام شود کوتاهی نکنیم. هیچ کاری نباید به هر دلیلی متوقف شود.
آبی آسمانی
بعضی اوقات در این حیات نفسانی راهی را دنبال می‌کنید که یقین ندارید مفید و ثمربخش است، اما ناگهان به شیوه‌ای عجیب و غیرمنتظره علایم و نشانه‌های بسیار کوچکی را مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد در مسیر درست گام برمی‌دارید و این حالت به طور دقیق زمانی که جیسون برای دومین جلسه ماهانه نزدمان آمد اتفاق افتاد.
آبی آسمانی
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد