undefined اعجوبه اثر فرح بهبهانی

دانلود و خرید اعجوبه

۴٫۶ از ۲۰۳ نظر
۴٫۶ از ۲۰۳ نظر

برای خرید و دانلود   اعجوبه  نوشته  فرح بهبهانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
به نظر من تنها دلیلی که من عادی نیستم این است که دیگران مرا عادی نمی‌بینند.
Agha_M@hdiar
به نظر من تنها دلیلی که من عادی نیستم این است که دیگران مرا عادی نمی‌بینند.
Hwsti
وقتی که حق انتخاب بین درست بودن و مهربان بودن را دارید، مهربان بودن را انتخاب کنید.
Hwsti
وقتی به گهواره‌ام آمد تقدیر لبخند زد و سرنوشت خندید
Laya Bedashti
پزشک‌ها از شهرهای دور آمده‌اند فقط برای اینکه مرا ببینند بالای تخت من می‌ایستند و آنچه را که می‌بینند، باور نمی‌کنند می‌گویند که من باید یکی از عجایب خلقت خداوند باشم و هیچ توضیحی برای آنچه که می‌بینند پیدا نمی‌کنند
zeinab☆
پزشک‌ها از شهرهای دور آمده‌اند فقط برای اینکه مرا ببینند بالای تخت من می‌ایستند و آنچه را که می‌بینند، باور نمی‌کنند می‌گویند که من باید یکی از عجایب خلقت خداوند باشم و هیچ توضیحی برای آنچه که می‌بینند پیدا نمی‌کنند       ناتالی مرچنت (اعجوبه)
یا مهدی
بعضی وقت‌ها آدم بدون منظور آدم‌ها رو می‌رنجونه.
Hwsti
این احساس را که صبح چشم باز می‌کنم و نمی‌دانم چرا همه‌چیز متفاوت است، دوست دارم. به نظر می‌رسد که همه‌چیز ساکت است. صدای بوق ماشین نمی‌آید. اتوبوسی توی خیابان حرکت نمی‌کند. بعد کنار پنجره می‌روم و می‌بینم که همه‌جا سفید است. پیاده‌رو، درخت‌ها، ماشین‌های توی خیابان، قاب پنجره‌ها. و بعد می‌فهمم که مدرسه تعطیل است. خب، مهم نیست چند سالم است، همیشه فکر می‌کنم که بهترین احساس در دنیاست.
محمد جواد
باورنکردنی است که چطور دروغ از میان لب‌های آدم بیرون می‌آید.
Hwsti
اگر هر فردی در این اتاق قانونی برای خود درست کند که هر کجا که هست، هروقت که می‌تواند، سعی کند از آنچه که نیاز است مهربان‌تر باشد، دنیا واقعاً دنیای بهتری خواهد شد. و اگر این کار را بکنید و بیش از آنچه نیاز است کمی مهربان‌تر باشید، یک جایی، یک روزی، چهره‌ی خداوند در فرد فرد شما نمایان می‌شود.
aseman