با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چون ما باهم دوستیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم  نوشته  سلست شلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم

کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم داستانی از سلست شلی است که با ترجمه معصومه رمضانی و صدای مهرانه امروانی در نشر صوتی آوارسا منتشر شده است.

گروه فرهنگی آوارسا، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ در زمینه تولید و نشر کتاب‌های صوتی کودک و نوجوان آغاز کرد.

تمامی کتاب‌های صوتی منتشر شده، بصورت کاملا تخصصی توسط تیم ترجمه و محتوای مجموعه ترجمه شده و سپس جهت تولید نسخه صوتی توسط گویندگان آوارسا اجرا می‌شوند. تا کنون بیش از ۵۰۰ کتاب صوتی کودک در آوارسا تولید شده است.

درباره کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم

بیصبرانه منتظرم تا تابستان برسد. چون می‌توانم وقتم را با دوستم مت بگذارنم. او در خیابان روبه‌روی ما زندگی می‌کند و ما همیشه می‌توانیم حسابی خوش بگذرانیم چون علایث مشترکی داریم. هر دوی ما عاشق ورزش هستیم. فوتبال، بسکتبال، بیسبال و هر ورزشی که فکرش را بکنید. ما می‌توانیم تیم خیلی خوبی تشکیل بدهیم...

مت، با بقیه دوست‌های من متفاوت است. او اتیسم دارد و مغزش، متفاوت با مغز من کار می‌کند. اتفاقات اطرافش را طور دیگری می‌بیند و حس می‌کند اما بهرحال ما هر وقت باهم زمان می‌گذرانیم، حسابی بهمان خوش می‌گذرد....

این کتاب صوتی در قالب یک داستان جذاب، کودکان را با اختلال اتیسم آشنا می‌کند و نحوه برقراری ارتباط با بچه‌های اتیسم را به کودکان می‌آموزد.

کتاب صوتی چون ما باهم دوستیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

والدینی که می‌خواهند برای بچه‌های خود قصه‌ای آموزنده بگویند، این کتاب صوتی را با فرزندان خود گوش کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳٫۴ مگابایت