با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چطوری هیولام رو دیدم؟

دانلود و خرید کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟  نوشته  آماندا نُل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟

کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟ داستانی نوشته آماندا نل و ترجمه یاسین محمدنیا است که با صدای جمعی از گویندگان در نشر صوتی آوارسا منتشر شده است.

گروه فرهنگی آوارسا، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ در زمینه تولید و نشر کتاب‌های صوتی کودک و نوجوان آغاز کرد.

تمامی کتاب‌های صوتی منتشر شده، بصورت کاملا تخصصی توسط تیم ترجمه و محتوای مجموعه ترجمه شده و سپس جهت تولید نسخه صوتی توسط گویندگان آوارسا اجرا می‌شوند. تا کنون بیش از ۵۰۰ کتاب صوتی کودک در آوارسا تولید شده است.

درباره کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟

به نظر شما هیولاهای زیر تخت واقعی هستند؟ من که آن‌ها را باور نمی‌کردم. حتی آن شبی که یادداشتشان را دیدم... بگذارید از اول ماجرا را تعریف کنم: آن شب دنبال کامیون اسباب بازی بودم و خب، زیر تخت را نگاه کردم. آنجا درست کنار کامیون  یک یادداشت دیدم که رویش نوشته بود:

«هیولاها، برای امتحان آخر، همگی اینجا جمع بشین».

اولش فکر کردم کار مامان و باباست. حتما این نامه را نوشتند تا من را بترسانند که شب‌ها زود بخوابم اما خب، ماجرای دیگری در انتظارم بود!

کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

والدینی که می‌خواهند برای بچه‌های خود قصه‌ای آموزنده بگویند، کتاب صوتی چطوری هیولام رو دیدم؟ را با فرزندان خود گوش کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰٫۷ مگابایت