با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پاک کن جادویی

دانلود و خرید کتاب صوتی پاک کن جادویی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پاک کن جادویی  نوشته  کاترین لابلانک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پاک کن جادویی

کتاب صوتی پاک کن جادویی نوشته کاترین لابلانک است که با ترجمه معصومه رمضانی و صدای جمعی از گویندگان در نشر صوتی آوارسا منتشر شده است.

گروه فرهنگی آوارسا، فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ در زمینه تولید و نشر کتاب‌های صوتی کودک و نوجوان آغاز کرد.

تمامی کتاب‌های صوتی منتشر شده، بصورت کاملا تخصصی توسط تیم ترجمه و محتوای مجموعه ترجمه شده و سپس جهت تولید نسخه صوتی توسط گویندگان آوارسا اجرا می‌شوند. تا کنون بیش از ۵۰۰ کتاب صوتی کودک در آوارسا تولید شده است.

درباره کتاب صوتی پاک کن جادویی

اگر یک پاک کن داشتید که قدرت جادویی داشت و می‌توانست هر چیزی را که بخواهید، پاک کند، چه چیزهایی را پاک می‌کردید؟ اسباب‌بازی‌های خواهرها و برادرهای کوچک‌ترتان را؟ یا شاید هم خودشان را؟ تا دیگر هرجا می‌روید دنبال شما راه نیفتند؟

لولا می‌خواست آرامش داشته باشد اما برادر کوچکش همه جا دنبالش می‌رفت و نمی‌گذاشت یک آب خوش از گلوی او پایین برود. لولا تصمیم گرفت به باغچه خانه برود تا کمی آرام شود و آنجا یک گربه بازیگوش را دید که می‌خواست قورباغه کوچولویی را که همان اطراف بود، شکار کند. خب معلوم است که لولا به قورباغه کمک کرد تا از دست گربه نجات پیدا کند اما فکر می‌کنید بعدش چه اتفاقی افتاد؟ 

قورباغه به عنوان تشکر هدیه‌ای به لولا داد. لولا به آن نگاه کرد. چیزی کوچولو شبیه سنگ ولی نرم بود. لولا حدس زد که باید یک پاک کن باشد. اما لولا نمی‌دانست این پاک کن جادویی است!

کتاب صوتی پاک کن جادویی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

والدینی که می‌خواهند برای بچه‌های خود قصه‌ای آموزنده بگویند، کتاب صوتی پاک کن جادویی را با فرزندان خود گوش کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۹ مگابایت