با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
داستان خرت و پرت ها ‌

دانلود و خرید کتاب صوتی داستان خرت و پرت ها ‌

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی داستان خرت و پرت ها ‌  نوشته  نیکولاس دی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی داستان خرت و پرت ها ‌

کتاب صوتی داستان خرت و پرت ها ‌داستانی نوشته نیکولاس دی و ترجمه نشاط عزیزی است. این داستان درباره سیلویا سامانتا است. او مشغول ساختن یک وسیله جالب جدید است و برای اینکار وسیله‌های زیاد پیدا کرده است و در گاراژ نگهداری می‌کند. شما فکر می‌کنید او می‌خواهد چه چیزی بسازد؟

نسخه صوتی این داستان را با صدای امیر حسین صداقتی و مبینا آقاجانی می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی داستان خرت و پرت ها ‌

سیلویا سامانتا رایت، شخصیت اصلی این داستان است. او یک مهارت خاص در پیدا کردن چیزهای مختلف دارد. او یک مهارت دیگر هم دارد، می‌تواند چیزهای مختلفی را که جمع می‌کند طوری در گاراژ قرار بدهد که برای پارک کردن ماشین هم جای زیاد باقی بماند. وقتی روز دوشنبه رسید، سیلویا سامانتا رایت چند تا لاستیک پاره پوره، به همراه طنابی گره خورده که زیر لاستیک­‌ها بود و مقداری تخته­ چوبی قدیمی که زیر طناب­‌ها افتاده بود پیدا کرد.

پدر سیلویا وقتی وسیله­‌ها را دید از او پرسید که چرا دارد این چیزها را جمع می‌کند و او در جواب گفت مشغول ساختن وسیله جالبی است که باید منتظر بمانند تا آماده شود و بعد می‌توانند آن را ببینند.

کتاب صوتی داستان خرت و پرت ها ‌ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این داستان برای تمام کودکان و نوجوانان جذاب است. اگر دوست دارید از یک داستان کودکانه جذاب لذت ببرید، کتاب صوتی داستان خرت و پرت ها ‌را گوش کنید. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
اخوندی
۱۳۹۹/۱۱/۲۰

این کتاب عالی

ᥬ᥆ᧁꪗ𝘪⸙͎☁️
۱۳۹۹/۱۱/۲۸

جالب و خوب بود👍

رها
۱۳۹۹/۱۰/۲۷

عاله بود

کاربر ۱۲۲۶۹۱۰
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

برای بچه ها خوبه 👶👶

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۲ مگابایت