با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتابگرد قسمت چهارم

دانلود و خرید کتاب صوتی کتابگرد قسمت چهارم

از سازمان مردم‌نهاد جهک تا باشگاه کتابخوانی اَزتا با فریبا اقدامی

۳٫۳ از ۴ نظر
۳٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کتابگرد قسمت چهارم  نوشته  محسن پوررمضانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کتابگرد قسمت چهارم

آنچه در این قسمت از پادکست کتابگرد می‌شنویم

فریبا اقدامی مهمان قسمت چهارم پادکست کتابگرد بود. در این قسمت فریبا از فعالیت‌هایی که در حوزه ترویج کتابخوانی انجام داده صحبت کرده. اینکه چطور از سازمان مردم نهاد جهک رسید به باشگاه کتابخوانی «اَزتا». طرح آبونمان را توضیح داد و کتاب‌های خوبی برای شروع خواندن پیشنهاد داد.

صدای این مصاحبه را می‌توانید از تمام اپلیکیشن‌های پادگیر مانند کست‌باکس، گوگل پادکست، اپل پادکست، اسپاتیفای و… بشنوید.

فریبا اقدامی مهمان قسمت چهارم

مهمان این قسمت کتابگرد، سال ۹۱ سازمان مردم نهاد جهک را تاسیس کرد و فعالیت‌های زیادی برای ترویج کتابخوانی انجام داد. از سال ۹۶ فعالیت‌هایش را توسعه داد و همراه دوستانش باشگاه کتابخوانی اَزتا را راه‌اندازی کرد. در باشگاه کتابخوانی ازتا سعی می‌کنند لذت خواندن را با بازی و فعالیت‌های دیگر ترکیب کنند تا تجربه‌ی جذابی از کتاب‌خواندن بسازند. بیشتر مخاطب‌هایشان جوان‌ها و دانشجوها هستند. اسمش را هم به این دلیل اَزتا گذاشته‌ند تا گستردگی مفاهیمی را نشان دهند که با خواندن می‌شود به آن رسید؛ از کتاب تا سواد زندگی، از همخوانی تا توسعۀ پایدار.

موضوع پادکست کتابگرد چیست؟

راوی پادکست محسن پوررمضانی است. در هر قسمت یک مهمان کتابخوان را دعوت می‌کند و در مورد کتاب‌ها باهاش حرف می‌زند. تلاش می‌کند دنیای کتاب‌هایش را بشناسد. بفهمد کتاب‌های محبوبش چیست. چه کتاب‌هایی را نصفه و نیمه رها کرده. داستان کتاب‌خوان شدنشان را می‌شوند و با عادت‌های کتاب‌خوانیش آشنا می‌شود. در پایان سعی می‌کند حدس بزند چه کتابی را ممکن است دوست داشته باشند و آن کتاب را به مهمان برنامه هدیه می‌دهد.

 نظرها و پیشنهادهایتان را می‌توانید به آدرس ایمیل ketabgardpodcast@gmail.com بفرستید، یا در زیر همین قسمت پیام بگذارید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Fatima
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

این پادکست رو نسبت به قسمت های قبلی کتاب گرد بیشتر دوست داشتم 🎊😊 شخصیت خانم اقدامی خیلی برام جذاب بود چقدر فهمیده و دغدغه مند هستن👍 دغدغه ی کتاب خواندن جامعه حتی افراد مناطق محروم اون هم نه هر کتابی ؛

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵٫۰ مگابایت
زمان۰ ساعت و ۴۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۵٫۰ مگابایت