با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتابگرد قسمت سوم

دانلود و خرید کتاب صوتی کتابگرد قسمت سوم

از مرورنویسی در روزنامه تا داستان‌خوانی در رادیو با یاسر نورزی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کتابگرد قسمت سوم  نوشته  محسن پوررمضانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کتابگرد قسمت سوم

آنچه در این قسمت از پادکست کتابگرد می‌شنویم

یاسر نوروزی مهمان قسمت سوم پادکست کتابگرد بود. در این قسمت یاسر نوروزی از بهترین کتاب‌هایی که در روزنامه‌ها مرور نوشته صحبت کرد و از تجربه‌های جالبی گفت که در زمان مصاحبه برایش اتفاق افتاده.

صدای این مصاحبه را می‌توانید از تمام اپلیکیشن‌های پادگیر مانند کست‌باکس، گوگل پادکست، اپل پادکست، اسپاتیفای و… بشنوید.

یاسر نوروزی مهمان قسمت سوم 

مهمون امروز ما فعالیت‌‌های ادبی‌اش را از روزنامه و رادیو شروع کرد. ادبیات خوانده و در روزنامه‌های مختلفی معرفی کتاب نوشته، در رادیو و روزنامه مصاحبه‌های زیادی با نویسنده‌ها و اهالی فرهنگ داشته، برنامه‌های داستان‌خوانی برگزار کرده و برای نابینایان کتاب صوتی خوانده. سال ۹۱ کتابی نوشت به اسم «نامحرم» که بعد از شش ماه به چاپ سوم رسید و توقیف شد. 

موضوع پادکست کتابگرد چیست؟

راوی پادکست محسن پوررمضانی است. در هر قسمت یک مهمان کتابخوان را دعوت می‌کند و در مورد کتاب‌ها باهاش حرف می‌زند. تلاش می‌کند دنیای کتاب‌هایش را بشناسد. بفهمد کتاب‌های محبوبش چیست. چه کتاب‌هایی را نصفه و نیمه رها کرده. داستان کتاب‌خوان شدنشان را می‌شوند و با عادت‌های کتاب‌خوانیش آشنا می‌شود. در پایان سعی می‌کند حدس بزند چه کتابی را ممکن است دوست داشته باشند و آن کتاب را به مهمان برنامه هدیه می‌دهد.

نظرها و پیشنهادهاتان را می‌توانید به آدرس ایمیل ketabgardpodcast@gmail.com بفرستید. یا زیر همین متن در طاقچه پیام بگذارید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹٫۷ مگابایت
دسته بندی
زمان۰ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹٫۷ مگابایت