کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی دلیزا ۲۰۲۰ اثر پیمان رومی‌زاده

دانلود و خرید کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی دلیزا ۲۰۲۰

۴٫۲ از ۱۴ نظر
۴٫۲ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی دلیزا ۲۰۲۰  نوشته  پیمان رومی‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی دلیزا ۲۰۲۰

کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی و توانبخشی دلیزا ۲۰۲۰ نوشته جول دلیزا و والتر فرونترا را با صدای دکتر پیمان رومی‌زاده منتشر شده است.

کتاب صوتی اصول طب فیزیکی و توانبخشی دلیزا ۲۰۲۰، یکی از منابع امتحانی اصلی رشته تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی جهت شرکت در آزمون‌های ارتقای سالیانه دستیاران و بورد تخصصی است. کتاب دلیزا، حجم نسبتاً زیادی داشته و ممکن است مطالعۀ آن در فرصت محدود برای همه مقدور نگردد. همچنین با توجه به نبودن منبعی جامع از خلاصه نکات این کتاب به زبان فارسی، عملا مرور دقیق حجم زیاد مطالب این کتاب در زمان کوتاه قبل از آزمون برای همه داوطلبان امکان پذیر نیست. کتاب صوتی حاضر، مجموعه‌ای دوجلدی از خلاصه نکات مهم این کتاب است، که با هدف جمع‌بندی و مرور سریع موارد امتحانی جهت شرکت در آزمون‌های ارتقا سالیانه و بورد تخصصی ارائه می‌شود.

محتوای کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی دلیزا ۲۰۲۰ به شکل زیر تقسیم شده است:

در هر فصل از کتاب، علاوه بر مرور متن، سعی شده است که بر نکات مهم جداول و شکل‌ها، که از قسمت‌های مورد علاقه طراحان سوال است، تاکید شود.

در مواردی که اپروچ و یا الگوریتم بر خورد با بیماری مطرح شده است، در کنار توضیح نکات آن الگوریتم سعی شده است که از مثال‌هایی جهت یادگیری بهتر مرحله به مرحله‌ی آن استفاده شود.

بر نکاتی از کتاب که در امتحانات ارتقا و یا بورد تخصصی سال‌های قبل مورد سوال قرار گرفته‌اند به عنوان نقاط حساس تاکید شده است و سوالات مربوط به آن دوره شده‌اند.

در صورت وجود نکات مشترک بین فصل‌های مختلف کتاب، سعی شده است که این نکات با ذکر شباهت‌ها و تفاوت‌ها بین هر فصل، و یا حتی بین منابع مختلف از جمله کتاب برادوم، جمع بندی شوند.

شنیدن کتاب خلاصه نکات طب فیزیکی دلیزا ۲۰۲۰ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

با توجه به این که مخاطبین این کتاب صوتی، دستیاران سال یک تا سال سه و فارغ التحصیلان داوطلب شرکت در آزمون بورد تخصصی هستنپ، محتوای کتاب صوتی به نحوی تهیه شده است که هم برای دستیاران به عنوان یکی از کتب اصلی درسی در طول دره تحصیل مورد استفاده قرار گیرد و هم در دوره‌های آمادگی آزمون‌های ارتقا و بورد قابل استفاده باشد.

نظرات کاربران

kiarash
۱۴۰۰/۰۴/۱۱

خوبه ولی فصل دارودرمانی رو نداره

کاربر ۳۶۶۰۹۱۵
۱۴۰۰/۱۰/۰۱

👌👌👌

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۲۶ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱ گیگابایت, ۴۷۹٫۳ مگابایت
دسته بندی
زمان۲۶ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱ گیگابایت, ۴۷۹٫۳ مگابایت