با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سوراخ‌های جعبه

دانلود و خرید کتاب صوتی سوراخ‌های جعبه

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سوراخ‌های جعبه  نوشته  کارمن گیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سوراخ‌های جعبه

کتاب صوتی سوراخ‌های جعبه، داستانی درباره‌ی خرید عجیب آندریا است. خریدن یک جعبه پر از سوراخ. آندریا به خاطر جعبه‌ای که خریده خیلی خوشحال است اما اتفاق عجیب و غریبی می‌افتد! کارمن گیل، نویسنده معروف کتاب‌های کودکان و نوجوانان داستان سوراخ‌های جعبه را نوشته و یاسین محمدنیا آن را به فارسی ترجمه کرده است. این اثر محصول انتشارات آوا رسا است.

درباره‌ کتاب صوتی سوراخ‌های جعبه

آندریا یک خرید عجیب و غریب کرده است. او جعبه‌ای از آقای گوردون خریده است که پر از سوراخ است. او سوراخ‌های جعبه را خیلی دوست دارد اما وقتی به خانه می‌رسد با واکنش عجیب و ناراحت کننده‌ی مادرش رو به رو می‌شود. مادرش به او می‌گوید که سوراخ‌های جعبه اصلا ارزشی ندارند. آندریا هم ناراحت می‌شود و به اتاقش می‌رود. خب اصلا فکرش را هم نمی‌کند که چه اتفاق عجیب و غریبی در انتظارش است. اگر به شما بگویم هم باورتان نمی‌شود. یک صدای تیز و عصبانی میاید. شما حدس می‌زنید صدای چه موجودی باشد؟

کتاب صوتی سوراخ‌های جعبه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی سوراخ‌های جعبه برای کودکان پیش دبستانی و کودکانی که به مدرسه می‌روند، جذاب و شنیدنی است.

درباره‌ی کارمن گیل

خانم کارمن گیل یکی از معروف‌ترین نویسندگان اسپانیایی است که بیش از صد کتاب از آثارش چاپ شده‌اند. او که حالا پنجاه و هفت سال دارد، در ۲۹ سپتامبر ۱۹۶۲ به دنیا آمده. داستان‌های او به زبان‌های مختلف انگلیسی، فرانسوی، چینی، ایتالیایی و کره‌ای ترجمه شده‌اند. کارمن گیل برای نوشته‌هایش جوایز بسیاری را هم از آن خود کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹٫۹ مگابایت
زمان۰ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹٫۹ مگابایت