دانلود کتاب صوتی فنگ‌شویی برای سلامتی و ثروت با صدای حدیث فیضی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی فنگ‌شویی برای سلامتی و ثروت اثر جیمز آدلر

دانلود و خرید کتاب صوتی فنگ‌شویی برای سلامتی و ثروت

نویسنده:جیمز آدلر
گوینده:حدیث فیضی
انتشارات:انتشارات پل
دسته‌بندی:
امتیاز:
۳.۵از ۲ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی فنگ‌شویی برای سلامتی و ثروت

کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت نوشته جیمز آدلر، کتابی است که قوانین فنگ‌شویی را به زبان ساده به ما می‌آموزد. به این ترتیب می‌توانیم موفقیت، ثروت، سلامتی و گردش بهینه‌ انرژی را به محیط زندگی خود آوریم.

نسخه صوتی این کتاب را با ترجمه یاسین قاسمی بجد و صدای حدیث فیضی بشنوید و راهکارهای آن را به کار بگیرد تا بهترین نتیجه را به دست بیاورید.

درباره کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت

فنگ شویی یک فن باستانی چینی است. فلسفه آن بر اساس گردش انرژی مثبت «چی» استوار است. این انرژی مثبت برای مردم چین، انرژی حیاتی است. آنان معتقدند که به کمک انرژی چی می‌توان شانس، موفقیت و ثروت را به زندگی آورد. اما برای اینکه این انرژی به بهترین شکل ممکن در خانه جریان داشته باشد، باید از اصول و قوانینی پیروی کرد. مجموعه این اصول و قوانین را می‌توان در فنگ شویی یافت.

هرچند این موضوع در شرق مسئله‌ای پذیرفته شده است، اما بسیاری از غربیان، آن را یک روش خرافاتی می‌دانند. برخی استفاده از این روش را مختص ثروتمندان می‌دانند. به‌هرحال این رسم قدیمی چینی، می‌تواند مانند آهنربایی کار کند که موفقیت را به خانه شما می‌آورد و این امر در صورتی که اصول اولیه آن را بدانید به راحتی اتفاق می‌افتد.

اصل فنگ شویی بر اساس استفاده درست و مناسب از رنگ‌ها، نظم، پرهیز از انباشتگی و نیز چرخش انرژی است. اگر انرژی چی نتواند به صورت آزادانه در محیط گردش پیدا کند، اثر مخربی دارد. این اثر مخرب در مکان‌هایی که بی‌نظمی و انباشتگی در آن وجود دارد، بیشتر به چشم می‌خورد. یکی دیگر از اصول فنگ شویی، عدم استفاده از خطوط زاویه‌دار است.

جیمز آدلر (James Adler) در کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت (Feng Shui for Wellness and Wealth)، ترفندهایی را با مخاطبانش درمیان می‌‌گذارد که به آن‌ها کمک می‌کند یک آپارتمان ساده و یا یک دفتر کار کوچک را به محلی برای جذب انرژی مثبت تبدیل کنند. این اصول به خوانندگان و شنوندگان کتاب کمک می‌کند تا دریابند چگونه می‌توانند سلامتی، انرژی مثبت، عشق و شور و نشاط جنسی را به خانه و اتاق خواب خود بیاورند. نکته دیگری که جیمز آدلر در این اثر از آن صحبت می‌کند، اشتباهاتی است که ممکن است در فنگ شویی مرتکب شویم. او راهی برای جلوگیری از این اشتباهات رایج نیز پیش پای ما قرار می‌دهد.

چرا باید این کتاب صوتی را بشنویم؟

فنگ شویی یک فن باستانی چینی است که می‌تواند به گردش بهتر انرژی چی کمک کند. این فن را می‌توان در چیدمان خانه، محل کار، باغ و ... به کار گرفت. با گردش انرژی چی، ما از سلامتی، ثروت و موفقیت دعوت می‌کنیم تا به خانه‌ و محل زندگی‌مان بیاید. جیمز آدلر در کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت قوانین و اصول قوانین فنگ شویی را توضیح داده است بنابراین گزینه خوبی برای تمام کسانی است که استفاده از این روش را مفید می‌دانند.

شنیدن کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

تمام علاقه‌مندان به فنون باستانی چینی و دوست‌داران آشنایی با علوم و رسوم باستانی از شنیدن کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت لذت می‌برند. اگر دوست دارید چیدمان منزل و یا محل کارتان بر اساس فنگ شویی باشد، شنیدن این کتاب می‌تواند به شما کمک کند.

بخشی از کتاب صوتی فنگ شویی برای سلامتی و ثروت

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین اتاق‌ها در خانه است. زیرا مکانی است که می‌توانید در آنجا غذای سالمی را برای خود و خانواده‌تان تهیه کنید. بنابراین باید از اصول فنگ‌شویی استفاده کنید تا آن ار هماهنگ کرده و جریان انرژی شفابخش چی را تضمین کنید. همانند بقیه‌ی اتاق‌ها اولین گام مرتب کردن آشپزخانه می‌باشد. این کار نه تنها باعث می‌شود که انرژی چی راحت‌تر جریان یابد بلکه باعث می‌شود آشپزی آسان‌تر شده زیرا می‌دانید جای هر چیزی کجاست و وقتی می‌خواهید آشپزی کنید در پیدا کردن آن‌ها مشکلی نخواهید داشت. وسایل قدیمی که دیگر از آن‌ها استفاده نمی‌کنید و نیز مواد فاسد را از کابینت‌ها بردارید و چیزهایی را که مفیدند اما به‌صورت منظم از آن‌ها استفاده نمی‌کنید را کنار بگذارید. به‌این‌صورت آسپزخانه‌تان آشفته نخواهد بود. چاقوها را رها نکنید بلکه بعد از استفاده در جعبه‌های مخصوص قرار دهید. وقتی کابینت‌ها را مرتب کردید با قرار دادن گلدانی از گل‌های تازه انرژی مثبت را وارد آشپزخانه‌تان کنید. گل‌ها را به صورت منظم عوض کنید و فورا گل‌های پژمرده را بردارید. و یا می‌توانید ظرفی از میوه‌های تازه را بر روی کابینت بگذارید. این باعث می‌شود اعضای خانواده به جای تنقلات از میوه‌های تازه استفاده کنند. علاوه بر این سعی کنید آشپزخانه را باروح و جادار نگه دارید. اگر آشپزخانه پنجره دارد آن‌ها را باز کنید و بگذارید نور و انرژی چی وارد شود. آشپزخانه‌ی بزرگ و پرنور نه تنها برای آشپزی مناسب است بلکه ایمن‌تر است زیرا به راحتی می‌توانید در آنجا حرکت کنید. اگر کتری و تابه‌ها را روی قلاب‌هایی آویزان کرده‌اید می‌توانید آن‌ها را بردارید تا فضا پرنورتر شود. گاز باید در موقعیتی قرار گیرد که به آن موقعیت توانمندشده می‌گویند و روبه‌روی در آشپزخانه باشد. اگر این حالت ممکن نیست آشپز می‌تواند آینه‌ای را پشت گاز بگذارد تا ببیند که پشت سرش چه روی می‌دهد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۰

حجم

۰

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۰

حجم

۰

قابلیت انتقال

ندارد