دانلود کتاب صوتی در طلب توانگری اثر رندی گیج با صدای امین ضیائی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی در طلب توانگری اثر رندی گیج

دانلود و خرید کتاب صوتی در طلب توانگری

نویسنده:رندی گیجمترجم:فریبا سبز چمنیگوینده:امین ضیائیانتشارات:شادن پژواک
۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی در طلب توانگری  نوشته  رندی گیج  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی در طلب توانگری

کتاب صوتی در طلب توانگری نوشته رندی گیج، مولتی میلیادر و مولف پرفروش‌ترین کتاب‌های موفقیت در زندگی و کسب وکار است.

 تقریباً با هرکسی صحبت کنید خواهد گفت که می‌خواهد شاد، سالم و ثروتمند باشد. بااین‌حال، تعداد کمی از آن‌ها دو مورد از سه مورد را دارا است و تقریباً هیچ‌کدام هر سه را ندارد. رندی گیج در این کتاب صوتی شروع به در میان گذاشتن آموخته‌هایش با شما دربارۀ روش‌های رسیدن به سعادت  می‌کند.

او عقیده دارد مشکل بیشتر مردم ندانستن نیست. مشکل اصلی این مسئلۀ ساده است که آن‌ها نمی توانند یا نمی‌خواهند بپذیرند که می‌توانند توانگر شوند. درواقع، آن‌ها در ناخودآگاهشان توانگری خود را سرکوب می‌کنند. آن‌ها دست رد به سینۀ کامروایی خود می‌زنند. هیچ‌چیز غم‌انگیزتر از این نیست که فرد توانایی و استعداد رسیدن به خوشبختی و توانگری را داشته باشد ولی از آن استفاده نکند.

رندی این کتاب را نوشته تا از شما درخواست کند در طلب خوشبختی باشید، چون حق مادرزادی شما است.

درباره رندی گیج

رندی گیج در خانواده‌ای به دنیا آمد که مادری تنها و بدون همسر، با درآمدی بسیار ناچیز، مسؤلیت بزرگ کردن سه کودک را بر عهده داشت.

سالهای کودکی رندی در فقر و فلاکت سپری شد.در نوجوانی در دام اعتیاد به مواد مخدر و الکل گرفتار شد. بنابراین مجبور شد هم برای مصرف خودش و هم برای کسب درآمد، به فروش مواد مخدر روی آورد اما او با این درآمد نیز نمی توانست مخارج خود را تأمین کند. پس به سمت جرم و جنایت رفت. او در نتیجه اعمال خلاف از دبیرستان اخراج و نهایتاً در یک سرقت مسلحانه دستگیر و روانه زندان شد.

در زندان مردی بازاریاب به استعدادی ذاتی و نهانی در وجود او پی برد و احساس کرد اگر رندی روش خود را در زندگی تغییر دهد و در راه مثبت قدم بگذارد، می‌تواند هر کاری را که اراده کند به بهترین نحو ممکن انجام دهد و انسان موفقی شود. ازاین رو رندی را از این مطلب آگاه کرد که توانایی انجام کارهای بسیار عظیمی را دارد. این سخن تأثیر بسیار زیادی بر ذهن رندی گذاشت و او را دگرگون کرد. زمانی که از زندان آزاد شد، دنیا در نظرش تغییر کرده بود. او تصمیمش را گرفت تا آینده‌ای موفق برای خود بسازد. پس شروع به تلاش کرد. رندی از ظرفشویی آغاز کرد و اکنون به یک مولتی میلیاردر تبدیل شده است و زندگی او به اندازه‌ای خوب است که اکثر مردم حتی در رؤیاهایشان نیز نمی‌توانند تصور کنند.

رندی گیج مؤلف پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان نظیر کتاب حاضر «۳۷ راز توانگری»، «توانگری را بر خود پذیرا باشید»، «موفقیت ذهن»، «۷۷ قانون معنوی موفقیت» و «١٠١ کلید برای موفقیت شما» است.

 شنیدن کتاب در طلب توانگری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌ممندان به کتاب های حوزه موفقیت رد زندگی و کسب‌وکار

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۱٫۹ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۱٫۹ مگابایت