گایدلاین  اطفال ۳ (نلسون ۲۰۱۵)

دانلود و خرید کتاب صوتی گایدلاین اطفال ۳ (نلسون ۲۰۱۵)

۴٫۷ از ۶ نظر
۴٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گایدلاین اطفال ۳ (نلسون ۲۰۱۵)  نوشته  کامران احمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گایدلاین اطفال ۳ (نلسون ۲۰۱۵)

مجموعه کتاب گایدلاین اطفال (نلسون ۲۰۱۵) ۳ جلد است که بر اساس بهترین روش آموزش پزشکی (Evidence - Based) طراحی شده که امروز در اکثر دانشکده‌های پزشکی معتبر دنیا تدریس می‌شود. در تمام گایدلاین‌ها و به ویژه گایدلاین اطفال سعی شده است که آموزش پزشکی بر اساس شواهد و تصاویر و نه فقط حفظ کردن مطالب که نیمه عمر بسیار کوتاهی دارد باشد. این مجموعه در انتشارات دکتر کامران احمدی صوتی شده است.

این کتاب صوتی با رفرنس جدید مطابقت ندارد.

شنیدن مجموعه کتاب گایدلاین اطفال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب نه تنها برای امتحانات پرانترنی و دستیاری بهترین انتخاب است بلکه برای دستیاران اطفال به ویژه در فصل امتحانات ارتقاء و بورد بسیار مفید است. همچنین این کتاب بهترین گزینه برای استاژر‌ها و انترن‌‌ها در بخش اطفال و امتحان پایان ترم است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
دکتر یکتا
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

خسته نباشید آقای دکتر. گله که من و اکثر همکاران از شما دارند اینکه همیشه از برنامه دستیاری عقب هستین. یا شاید براتون اهمیتی نداره. مثلا من از سال ۹۴ منتظر پاتولوژی هستم. ولی هیچوقت گایدلاین جدید پاتولوژی چاپ نشد. یا سال

- بیشتر
کاربر ۱۶۲۰۹۸۹
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

سلام من تو اوضاع قرنطینه و عقب افتادن امتحان دستیاری این کتاب دانلود کردم تاانگیزه برای بالا بردن ساعت مطالعه ام باشه فقط اینکه انتظار میره تا قیمت کتاب های صوتی خیلی کمتر بشه که بتونیم بخریم آقای دکتر لطفا ی مقدار تخفیف

- بیشتر
meysam
۱۴۰۰/۰۲/۲۲

واقعا ویس ها عالین فقط اگه میشه بقیه ویس ها رو لطف کنید بزارید ممنونم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۱۵ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۶٫۳ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
زمان۱۵ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۶٫۳ مگابایت