با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گوهرستان المیزان: اعتماد به خدای یگانه

دانلود و خرید کتاب صوتی گوهرستان المیزان: اعتماد به خدای یگانه

۵٫۰ از ۶ نظر
۵٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گوهرستان المیزان: اعتماد به خدای یگانه  نوشته  علامه سیدمحمدحسین طباطبایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گوهرستان المیزان: اعتماد به خدای یگانه

قرآن کتابی با آیات مبین و روشنگر است. این کتاب و آیات بلندی که دارد برای بهره‌مندی عموم انسان‌ها نازل شده و با نزولش هدایت و رحمت را قابل دستیابی برای همگان نموده است. این کتاب عظیم الشأن که خداوند بر رسول خود صلی الله علیه و آله نازل نموده است: عروج دهنده انسان‌ها از ملک به ملکوت است. آموزنده راه و رسم بندگی و عبودیت است. خارج کننده انسان‌ها از گم شدگی و حیرانی در زندگی است. نورانی و حیات بخش به جان های مرده است. با رجوع به قرآن و تلاوت و اهتمام به جاری نمودن آموزه‌های آن در زندگی، نورانیت و هدایت در زندگی فرد جاری می‌شود. اینچنین است که مؤمن به نور خدا می‌بیند و به نور خدا می‌شنود و با نور خداوند حرکت می‌کند و این همان جریان ایمان ناب و خالص الهی در زندگی و آنات فرد است. در راستای تحقق این هدف، کتاب صوتی مذکور تدوین گردیده تا حقایق ناب قرآن را از دریچه تفسیر وزین المیزان وارد عرصه زندگی نماید. کتاب حاضر مشتمل بر نکاتی از تفسیر المیزانِ سور مبارکه شعرا و نمل و قصص است که در طی سه فصل تدوین گردیده است. این سور که هر سه مکی می‌باشند با داشتن حروف مقطعه «ط س» به دسته سوره‌های طواسین مشهور می‌باشند. در ابتدای هر فصل به جهت انس با فضای سوره، نگاهی اجمالی به مطالب و موضوعات مطرح در سوره شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
معجزه ی سپاسگزاری
۱۳۹۸/۰۳/۰۶

دوش‌ به یاد دل‌ ویران‌ شدم‌ چون‌ خط‌ ایّام‌ پریشان‌ شدم‌ عاقبتم‌ سینه زغم‌ تنگ‌ شد پای‌ شکیبائی‌ من‌ لنگ‌ شد شمع‌ به دستی‌ و به دست‌ دگر ساغر و مینا، شدم‌ از در به در نیمه شب‌ از خانه‌ گریزان‌ شدم‌ گاهِ سحر سوی‌ گلستان‌ شدم‌ گاهِ

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰ تومان
زمان۰۲ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۵٫۵ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۲۳,۰۰۰تومان
زمان۰۲ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۵٫۵ مگابایت