دانلود کتاب صوتی گوهرستان المیزان: دینداری هنرمندانه با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی گوهرستان المیزان: دینداری هنرمندانه اثر علامه سیدمحمدحسین طباطبایی

دانلود و خرید کتاب صوتی گوهرستان المیزان: دینداری هنرمندانه

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گوهرستان المیزان: دینداری هنرمندانه  نوشته  علامه سیدمحمدحسین طباطبایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گوهرستان المیزان: دینداری هنرمندانه

قرآن کتابی روشنگر و نورانی است که هیچ‌گاه نورانیتش از بین نرفته و زایل نمی‌شود. این کتاب روشنگر، جلادهنده قلوب است و زنگاری که روزمرگی و زندگی در دنیا بر قلوب انسان می‌نشاند را از بین می‌برد. قرآن سببی برای دریافت معنویت و نور است، قرآن سببی برای تقویت ایمان و معرفت است، قرآن نهری جاری از حقایق است، قرآن چشمه‌ای جوشان از معرفت و حکمت است، قرآن نوری روشنی بخش به دیدگان و غفلت‌زداست، قرآن بارانی از رحمت بر قلب‌های مؤمنان است، قرآن پناه و حافظ انسان‌ها از خطاها و آسیب‌هاست، همنشینی با قرآن قلب انسان را در معرض ریزش نور و معنویت و زلال حقایق و حکمت و ذکر قرار می‌دهد. بدیهی است قلبی که همنشین قرآن است، از هرگونه غفلت به دور بوده و خودِ قرآن حصنی می‌شود برای حفظ او و قلبش از تمامی آسیب‌ها و آفت‌هایی که زندگی موحدانه را تحت الشعاع قرار می‌دهد. اولین قدم برای همنشینی با قرآن و بهره‌مندی از مواهب این نعمت ویژه الهی، انس و معیت با قرآن و مفاهیم و آموزه‌های قرآنی است. این کتابچه با این هدف تدوین شده است تا آموزه‌ها و نکاتی از دریای بیکران قرآن را از طریق تفسیر المیزان به عرصه زندگی وارد نماید. کتاب صوتی حاضر در شش فصل به سوره‌های طه، مؤمنون، عنکبوت، روم، سجده و لقمان پرداخته است. این سور مکی می‌باشند و به دلیل داشتن حروف مقطعه الم در ابتدای‌شان، در خانواده سور الم قرار میگیرند.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

معجزه ی سپاسگزاری
۱۳۹۸/۰۳/۱۸

به نام علامه طباطبایی. هزار مرتبه شویم دهان به مشک و گلاب/هنوز نام تو بردن کمال بی ادبی ست/ از حضرت علامه در یکی از جلسات پنج‌شنبه یا جمعه سوال شد: ما که صلوات بر پیغمبر اکرم (ص) می‌فرستیم آیا درجه

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۱٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۱٫۶ مگابایت