با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دیوانگان ثروت‌ساز

دانلود و خرید کتاب صوتی دیوانگان ثروت‌ساز

۴٫۲ از ۱۰ نظر
۴٫۲ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دیوانگان ثروت‌ساز  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دیوانگان ثروت‌ساز

دارن هاردی، نویسنده کتاب ماندگار «اثر مرکب» این بار در کتاب «دیوانگان ثروت‌ساز»، فنون زندگی در دوران جدید را می‌آموزد. دورانی که دیگر از انبوه‌سازی صنعتی و کارگاه‌ها و کارخانه‌های بیشماری که نیاز به نیرو دارند خبری نیست. دورانی که امنیت شغلی وجود ندارد و به هیچ کس وعده شغلی پایدار داده نشده است. در این دنیا چگونه باید دوام آورد؟ با کارآفرینی. دارن هاردی در این کتاب گویا، شما را تشویق می‌کند و به شما اعتمادبه‌نفس می‌دهد تا نترسید و اگر قصد دارید وارد دنیای کارآفرینی شوید، آستین‌هایتان را بالا بزنید، کفش‌های آهنین خود را بپوشید و آغاز کنید. البته چه کارمند باشید، چه کارآفرین، کتاب دارن هاردی، راهنمای شما در زندگی حرفه‌ای‌تان است. شما در این دوران زندگی می‌کنید و این کتاب هم فنون یک زندگی سرشار و موفق را در همین دوران به شما نشان می‌دهد. پس این شما و این هم این کتاب خواندنی دارن هاردی.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Hwmid1
۱۳۹۷/۱۰/۱۵

کتاب عالی و همچنین گویندگی عالی

mahanzarif
۱۳۹۹/۰۹/۰۳

هرچقدر گوینده حرفه ای هستش مترجم ناشی و بیسواده.بنده خدا راوی از تمام مهارتش میخواد گنده مترجمو بپوشونه ولی مترجم جوری خراب کرده که نمیشه جمعش کرد.جملات رو اشتباه ترجمه کرده و مفهوم کتاب کاملا تغییر کرده است.

کاربر ۱۸۷۳۴۵۰
۱۳۹۹/۰۳/۱۴

کتاب فوق العاده بود ولی چرا دیگه در دسترم نیست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۷ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۳۴٫۹ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۳۴٫۹ مگابایت