دانلود کتاب صوتی نوروسایکیاتری ـ فصل ۶ ـ ۲ با صدای نسیم کمال احمدی + نمونه رایگان

معرفی کتاب صوتی نوروسایکیاتری ـ فصل ۶ ـ ۲

کتاب صوتی «نوروسایکیاتری ـ فصل ۶ ـ ۲» ترجمه و تلخیص ساسان امیری گور است. انتشارات رزیدنت‌یار این کتاب صوتی را با گویندگی نسیم کمال احمدی منتشر کرده است. ترجمه و تلخیص مباحث کامپرهنسیو ۲۰۱۷ را سینا طاهرزاده بروجنی و مهسا معتمد به‌عهده داشته‌اند.

درباره کتاب صوتی نوروسایکیاتری ـ فصل ۶ ـ ۲

نوروسایکیاتری ـ فصل ۶ ـ ۲ ویرایش سال ۱۴۰۲ و ترجمه و تلخیصی از comprehensive 2017 و 2022 synopsis است. همچنین این کتاب دربردارندهٔ سؤالات و پاسخ‌های تشریحی آن‌ها است. کتاب نوروسایکیاتری ـ فصل ۶ ـ ۲ کمک می‌کند دانشجویان روان‌پزشکی داوطلب آزمون رزیدنتی اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان یاد بگیرند.

مؤسسهٔ رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی‌شده‌ای را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌ دست بیاورد و بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین و باکیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب نوروسایکیاتری ـ فصل ۶ ـ ۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دانشجویان روان‌پزشکی و کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود. در کتاب نوروسایکیاتری ـ فصل ۶ ـ ۲ اثر خلاصه‌ای از مباحث درسی و سؤالات تا سال ۱۴۰۲ به‌همراه پاسخ‌های تشریحی ارائه شده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۴۸ دقیقه

حجم

۴۴٫۷ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۴۸ دقیقه

حجم

۴۴٫۷ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۱۲۵,۰۰۰
تومان