دانلود کتاب صوتی جلد ۵: اطفال ـ فصل ۱۱۵: جنین (سوالات و پاسخ) اثر ایمان وفایی با صدای مهسا نیکنام | طاقچه
کتاب صوتی جلد ۵: اطفال ـ فصل ۱۱۵: جنین (سوالات و پاسخ) اثر ایمان وفایی

دانلود و خرید کتاب صوتی جلد ۵: اطفال ـ فصل ۱۱۵: جنین (سوالات و پاسخ)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جلد ۵: اطفال ـ فصل ۱۱۵: جنین (سوالات و پاسخ)  نوشته  ایمان وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جلد ۵: اطفال ـ فصل ۱۱۵: جنین (سوالات و پاسخ)

کتاب صوتی «جلد ۵: اطفال ـ فصل ۱۱۵: جنین (سؤالات و پاسخ)» اثری از ایمان وفایی است و در انتشارات رزیدنت‌یار چاپ شده است. گویندگی این اثر را مهسا نیکنام به‌عهده داشته است. این کتاب حاوی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشتهٔ اطفال است و همچنین شامل خلاصهٔ درس و مجموعه‌سؤال‌های آزمون رزیدنتی است. این مجموعه اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان در اختیار خواننده قرار می‌دهد. خواندن کتاب‌های این مجموعه و پاسخ‌دادن به سؤالات آن کمک می‌کند مخاطب اطلاعات مورد نیازش را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان بیاموزد و بر مباحث مسلط شود.

درباره کتاب صوتی جلد ۵: اطفال ـ فصل ۱۱۵: جنین (سؤالات و پاسخ)

انتشارات رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت‌های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. جلد پنجم این مجموعه که به مبحث اطفال اختصاص دارد، اطلاعاتی جامع و طبقه‌بندی‌شده دربارهٔ این موضوع را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. خواننده با استفاده از این کتاب ضمن صرفه‌جویی در زمان و انرژی خود، به اطلاعاتی یک‌پارچه و کامل از مباحث مورد نیازش دست پیدا می‌کند. سؤالات و پاسخ‌های آزمون‌ها قسمت مهم دیگری از این مجموعه است. خواننده همچنین در این کتاب‌ها به رفرنس‌ها و سایر جزئیات مدّنظرش نیز دسترسی خواهد داشت.

کتاب صوتی جلد ۵: اطفال ـ فصل ۱۱۵: جنین (سوالات و پاسخ) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی جلد ۵: اطفال ـ فصل ۱۱۵: جنین (سوالات و پاسخ) به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی را دارند، پیشنهاد می‌شود.

دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای مهسا نیکنام

مشاهده همه

سایر کتاب‌های انتشارات رزیدنت یار

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۱ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶٫۹ مگابایت