دانلود کتاب صوتی کم نیار و بخندون اثر لئو لندری با صدای محمد طالشیان | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی کم نیار و بخندون اثر لئو لندری

دانلود و خرید کتاب صوتی کم نیار و بخندون

۳٫۷ از ۶ نظر
۳٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کم نیار و بخندون  نوشته  لئو لندری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کم نیار و بخندون

کتاب صوتی «کم نیار و بخندون» نوشتهٔ لئو لندری با ترجمهٔ محمد طالشیان و گویندگی محمد طالشیان و مبینا چیت‌سازان و مارال نوحی در نشر آوا رسا منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی کم نیار و بخندون

خرسی دلش می‌خواهد بتواند برنامه‌ای کمدی اجرا کند و دوستانش را بخنداند. او برای این کار جوک‌های بامزه‌ای می‌نویسد و تمرین می‌کند، اما بعد از اینکه به روی صحنه می‌رود هول می‌شود و همه چیز را فراموش می‌کند و غمگین و ناامید می‌شود تا اینکه مرخ مگس‌خوار کاغذ جوک‌های او را پیدا می‌کند...

کتاب صوتی کم نیار و بخندون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب مناسب کودکان است.

بخشی از کتاب صوتی کم نیار و بخندون

«در زمان‌های نه‌چندان دور، توی جنگلی بزرگ و خوش آب و هوا، خرس­ کوچولویی به همراه دوست­‌های مهربونش نزدیک برکه زندگی می‌کرد. رنگِ قهوه‌­ای داشت و روی سینه‌ا­ش هم موهای کرم رنگ دیده می­‌شد. خرسی قصهٔ ما با بقیهٔ خرس­‌هایی که تا الان در موردشون داستان گفتیم، کمی متفاوت بود. چون اصلاً دنبال خوردن و شکار‌کردن نبود و تنها یک رؤیا توی سرش وجود داشت، اون هم این­که بتونه دوست‌هاش رو بخندونه. می‌خواست برنامه­‌ای روی صحنهٔ جنگل در شب شنبه اجرا کنه و به‌همراه دوستاش کلی خوش بگذرونه.»

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴٫۷ مگابایت