با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد دوم) اثر سید مصطفی زارعی

دانلود و خرید کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد دوم)

اثر دوم: چگونه از معجزه کلام استفاده کنیم

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد دوم)  نوشته  سید مصطفی زارعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سلام خانم اسکاول شین (جلد دوم)

کتاب صوتی «سلام خانم اسکاول شین (جلد دوم)» نوشتهٔ سید مصطفی زارعی با گویندگی سمانه هادی در انتشارات مرندیز منتشر شده است.

درباره کتاب سلام خانم اسکاول شین (جلد دوم)

این اولین کتابی است که با استفاده از متد فلورانس اسکاول شین و با استفاده از منابع غنی بومی تالیف شده و البته ترجمه چهار اثر نیست. محور اصلی کتاب، خودآگاهی توحیدی و بیداری معنوی است تا انسان را به نیروهای خفته در درون خود واقف نماید و با برداشتن موانع درونی و آشنایی با قوانین جهان هستی، به نیروی بیکران خداوند متصل گردد و سرشار از خوشبختی با سه عنصر: آرامش، سلامتی و موفقیت و ثروت گردد. این کتاب به محض انتشار مورد استقبال گسترده طرفداران چهار اثر و جویندگان آگاهی معنوی قرار گرفت. نظرات خوانندگان نیز در ابتدای کتاب به چاپ رسید که از نتایج شگرف بدست آمده گفته اند.

کتاب سلام خانم اسکاول شین (جلد دوم) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعهٔ فردی با محوریت دینی پیشنهاد می‌شود.

بخشی از کتاب سلام خانم اسکاول شین (جلد دوم)

در اندیشه‌ی انسان‌های عادی، این دنیا مکان فقر، بیماری، شکست و مرگ است. در حالی که بر اساس قانون معنویت، ما برای تجربه‌ای زیبا و لذت بخش و تجربه خوشبختی همه جانبه در این جهان و جهان پس از مرگ آفریده شده‌ایم.

اگر به صفات منفی انسان نگاه کنید، همه و همه ریشه در ترس دارند. ...در حقیقت شیطان با ابزار ترس، افراد را تحت سلطه خود نگاه می‌دارد و اجازه حرکت و رشد را از آنان سلب می‌کند

خداوند بی‌وقفه به وسیله الهامات قلبی و شهودی در حال هدایت انسان‌ها به سوی بهترین‌ها است و شیطان نیز پیوسته با صدها استدلال منطقی محکمه‌پسند به تلاش برای منصرف نمودن انسان از عمل به الهامات قلبی‌اش مشغول است. اگر انسان یاد بگیرد ایده‌ها و الهامات قلبی الهی را از خطورات ذهنی شیطانی جدا کند و الهامات قلبی را دنبال نماید، کلید گنج سعادت را یافته است.

برای علاج بیماری‌های جسم، باید بیماری‌های فکر که همان حاکمیت شرور بر فکر و روح است را زدود و با حاکمیت خداوند یکتا و خوبی‌ها و اندیشه و احساس نیکو بر فکر و روح، شفای از تمامی بیماری‌های جسمی قطعی است.

-هر کدام از ما انسان‌ها با یک استعداد ویژه و برای انجام رسالتی خاص پا به این دنیا گذاشته‌ایم که باید آن را بیابیم و هر انسانی که رسالت و طرح الهی خود را بیابد اثری در عالم بجای خواهد گذاشت که هیچ کس غیر از او قادر به انجام آن نیست.

اگر خواسته‌ی مهمی دارید، تا تحقق کامل و رسیدن به آن، درباره‌اش با دیگران سخن نگویید. سخن گفتن، قبل از آن که کارتان محکم شود و خواسته‌تان محقق شود، آن را تباه می‌کند ... با سخن گفتن در خصوص خواسته‌ها، حسادت حسودان را تحریک نکنید.

منتظر نمانید که ترس‌هایتان از بین برود آنگاه شروع به اقدام کنید زیرا ترس، در مسیر اقدام و عمل، رنگ می‌بازد و به تدریج ناپدید می‌شود.

زمان و انرژی دو سرمایه اصلی انسان در این دنیا هستند و انسان‌های موفق، اهداف روشنی دارند و از هدر دادن زمان و انرژی برای اقداماتی که ارتباطی با اهدافشان ندارد خود داری می‌کنند.

-- بیش از ۹۹ درصد حقایق و واسطه‌ها از دید ما پنهان است و کلید‌های غیب تنها نزد خداوند است. او هزاران راه برای رسیدن شما به خواسته‌هایتان دارد اما آن‌ها را تنها زمانی بر شما می‌گشاید که به او اعتماد کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۳۰
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۹۱٫۴ مگابایت
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۳۰
زمان۰۴ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۹۱٫۴ مگابایت