کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی و توانبخشی برادوم ۲۰۲۱ (جلد اول) اثر پیمان رومی‌زاده

دانلود و خرید کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی و توانبخشی برادوم ۲۰۲۱ (جلد اول)

۴٫۳ از ۹ نظر
۴٫۳ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی و توانبخشی برادوم ۲۰۲۱ (جلد اول)  نوشته  پیمان رومی‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی و توانبخشی برادوم ۲۰۲۱ (جلد اول)

کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی و توانبخشی برادوم ۲۰۲۱ (جلد اول) نوشته و با صدای پیمان رومی‌زاده است و انتشارات توان‌طب آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی و توانبخشی برادوم ۲۰۲۱ (جلد اول)

ما انسان را به صورت موجودی دوپا درنظر می‌گیریم که با دو دست و توانایی‌های دیگرش می‌تواند از عهدهٔ کارهایش برآید. اما درعمل، ممکن است این اتفاق نیفتد. برای همهٔ ما ممکن است چه به صورت مادرزادی و چه بر اثر حادثه و یا حتی کهولت سن، اتفاقی بیفتد که برخی توانایی‌هایمان را از دست بدهیم. کتاب طب فیزیکی و توانبخشی برادوم به همین موضوع می‌پردازد. معلولیت فقط مسئلهٔ یک فرد نیست، بلکه مسئلهٔ تمام جامعه است و همهٔ آحاد یک جامعه باید خود را درگیر آن بدانند و برای رفع مشکلات افراد دارای معلولیت از هر تلاشی مضایقه نکنند و به آن‌ها امید ببخشند. تعرف واژهٔ توانبخشی نقطهٔ آغاز مناسبی برای رسیدن به این هدف است. این کلمه از دو بخش تشکیل شده است؛ بخش اول به معنای دوباره است و بخش دوم به معنای توامندسازی است، بنابراین معنای کامل و دقیق آن در زبان فارسی بازتوانی خواهد بود اما به علت فراگیرشدن اصطلاح توانبخشی در همه جا از این واژه استفاده می‌شود.

این روزها خوشبختانه این طرز فکر وجود دارد که افراد داری معلولیت، علیرغم محدودیت‌های خود، قادر به بروز شایستگی‌های جسمی و ذهنی هستند و می‌توانند به صورت فعال در امور اجتماعی فعالیت کنند و نقص عضو نمی‌‌تواند مانعی در این مسیر ایجاد کند. طب فیزیکی و توانبخشی یکی از اقدامات مؤثر در راستای توانمندکردن افراد داری معلولیت است.

شنیدن کتاب صوتی خلاصه نکات طب فیزیکی و توانبخشی برادوم ۲۰۲۱ (جلد اول) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به کسانی که در زمینهٔ طب فیزیکی و توانبخشی فعالیت می‌کنند، پیشنهاد می‌کنیم.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۲۱ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱ گیگابایت, ۱۳۱٫۳ مگابایت
دسته بندی
زمان۲۱ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱ گیگابایت, ۱۳۱٫۳ مگابایت