دانلود کتاب صوتی شهر آی قصه ـ قسمت هشتم: حالا به کی بگم؟ با صدای لیلی رشیدی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی شهر آی قصه ـ قسمت هشتم: حالا به کی بگم؟ اثر پوریا عالمی

دانلود و خرید کتاب صوتی شهر آی قصه ـ قسمت هشتم: حالا به کی بگم؟

معرفی کتاب صوتی شهر آی قصه ـ قسمت هشتم: حالا به کی بگم؟

قسمت هشتم شهر آی قصه، یعنی قصه حالا به کی بگم؟ را با نویسندگی پوریا عالمی و روایت لیلی رشیدی با همکاری گویندگان خوش صدای دیگر آی قصه بشنوید.

همه‌مان می‌دانیم قصه‌ها چقدر می‌توانند در پرورش شخصیت کودک اثرگذار و مفید باشند. به کمک آن‌‌ها می‌توان مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی را در کودکان تقویت کرد، خلاقیت آن‌ها رشد داد و درک و فهم کودکان از جهان را بالا برد. اگر کمی فکر کنیم شاید به یاد بیاوریم که خود ما آدم‌بزرگ‌ها هم بخش مهمی از دانش‌های اولیه‌مان درباره محیط اطراف را از این طریق و با داستان‌ها و لالایی‌هایی که تحت عنوان قصه شب برایمان تعریف می‌کردند، به دست آورده‌ایم. این روزها که والدین کمتر فرصت پیدا می‌کنند برای کودکان قصه بگویند و نیاز به داستان صوتی کودکانه احساس می‌شود، آی قصه ابتکار جالبی کرده است.

ایده اصلی آی قصه را امید ترابی به پوریا عالمی داد. داستانش هم خیلی جالب و بامزه است. امید یک مدیر در یک شرکت آی‌تی است که هر شب برای دخترش باران قصه می‌خواند. باران اما یک روز به امید می‌گوید: بابا! این قصه‌ها تکراری شده! قصه جدید تعریف کن! امید هم کلی کتاب ورق زد و کلی در اینترنت چرخید و چند قصه جدید پیدا کرد. اما باران بعد از چند وقت دوباره به امید گفت: بابا! این قصه‌ها تکراری شده! قصه جدید تعریف کن! اما دیگر قصه‌ی جدیدی توی اینترنت و کتاب داستان نبود که امید پیدا کند! پس یک روز آمد پیش پوریا و گفت: چی کار کنیم؟ پوریا هم گفت: بیا آی قصه راه بیندازیم! اصلا فکر کنیم قصه‌ها تمام شده. آن وقت چی؟ پس ما توی آی قصه باید یک عالم قصه و نقاشی و شعر و موسیقی برای کودک و نوجوان و بچه‌ها بنویسیم و بسازیم. این‌طوری شد که آی قصه شروع شد....

درباره قصه صوتی شهر آی قصه

شهر آی ‌قصه داستان یک شهر خیالی است به نویسندگی پوریا عالمی که شخصیت‌های بامزه‌ای دارد. کاراکترها و شخصیت‌های شهر آی ‌قصه صداهای بامزه و دوست‌داشتنی‌ای دارند که به سرپرستی الکا هدایت ضبط می‌شود. راوی شهر آی‌قصه هم لیلی رشیدی است که با صدای مهربان و شیرین خود باعث شده قصه صوتی شهر آی قصه و قصه شب در دل کودکان و نوجوانان و حتی خانواده‌ها و بزرگترها هم جا باز کند. طراح کاراکترها سلمان طاهری است و مجتبا حیدرپناه هم تصویرگر این شهر خیال‌انگیز است. آزاده مؤیدی فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، الکا هدایت و یاشار ابراهیمی صداهای داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا را می‌گویند.

شنیدن قصه‌های شهر آی قصه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

همه کودکان عاشق داستان مخاطبان این قصه‌های جذابند.

نظرات کاربران

سارا خانم
۱۴۰۰/۱۰/۱۹

بچه هام عاشق دادستان های صوتی آی قصه هستن هر شب قبل از خواب چند تا رو گوش میدم . جالبه که هر تکرار میشن بازهم دوستش دارن

جلوه 🥰
۱۴۰۱/۰۲/۲۳

قشنگ بود🥰

bahareh zolfaghar
۱۴۰۲/۰۱/۲۸

خیلی خوب و آموزنده هستش به بچه ها در قالب قصه حرف زدن راجع به مشکلات و ناراحتیاشونو یاد میده .

کاربر ۱۹۰۴۱۷۰
۱۴۰۱/۱۲/۲۵

خیلی خوب بود. 💙💙💙💙💙💚💚💚💖💖💝💝💝💝💝💘💘

hamraz
۱۴۰۲/۰۸/۰۴

صداگذاری و محتوا خیلی خوب

زمان

۱۴ دقیقه

حجم

۳۴٫۲ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۱۴ دقیقه

حجم

۳۴٫۲ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۱۵,۰۰۰
۱۳,۵۰۰
۱۰%
تومان