با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی بیست‌‌‌ و‌‌ دو روز نبرد (جلد اول) اثر مجید نداف

دانلود و خرید کتاب صوتی بیست‌‌‌ و‌‌ دو روز نبرد (جلد اول)

بررسی آزادسازی سنندج ۱۳۵۹ - ۱۳۵۷

۴٫۲ از ۱۳ نظر
۴٫۲ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بیست‌‌‌ و‌‌ دو روز نبرد (جلد اول)  نوشته  مجید نداف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بیست‌‌‌ و‌‌ دو روز نبرد (جلد اول)

کتاب صوتی بیست‌‌‌ و‌‌ دو روز نبرد (جلد اول) نوشته مجید نداف است و با صدای کوروش احسانی و کیارش احسانی و علی خاک نجفی و مهدی خلیلی و علی شافعی و آرش شاملی و مرضیه مظلوم و حسین سلیمی و سهراب معنوی و امین عالمی در  انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر شده است.

درباره کتاب بیست‌‌‌ و‌‌ دو روز نبرد (جلد اول)

کتاب بیست‌ودو روز نبرد؛ بررسی آزادسازی سنندج ۱۳۵۹-۱۳۵۷ را مجید نداف، از راویان مرکز مطالعات و تحقیقات جنگ در دوران دفاع مقدّس، زیر نظرِ رضا صادقی و حسن رستگارپناه به نگارش درآورده است. موضوع کتاب درباره‌‌ بحران‌آفرینی گروه‌های ضدانقلاب، روند اشغال و آزادسازی شهر سنندج است که با تعرّض مسلحانه به پادگان سنندج در فروردین ۱۳۵۸ آغاز شد.

پس از اشغال شهر سنندج همه‌ی راه‌حل‌های صلح‌جویانه‌‌ی جمهوری اسلامی به بن‌بست رسید. این کتاب بیان‌کننده‌ی ۲۲ روز نبرد خونین نظامی بین عناصر مسلّح تجزیه‌طلب و رزمندگان مدافع انقلاب اسلامی (از ۴ تا ۲۶ اردیبهشت ۱۳۵۹) است که برحسب وظیفه‌ دینی، انقلابی و قانونی، به فریاد تظلم‌‌خواهی مردم مسلمان سنندج، پیام نوروزی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر ضرورت برقراری امنیت در سال ۱۳۵۹ و نیز پیام وحدت‌بخش ایشان به مناسبت ۱۲ فروردین پاسخی قاطع دادند.

شنیدن کتاب بیست‌‌‌ و‌‌ دو روز نبرد (جلد اول) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به روایت‌های واقعی از دوران جنگ پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
slin.(;,
۱۴۰۱/۰۲/۲۵

مزخرفه🤤

کاربر ۴۱۲۲۱۹۱
۱۴۰۰/۱۱/۲۲

عالی بود

هلینا
۱۴۰۰/۱۱/۰۸

عالی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۵۶٫۳ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۵۶٫۳ مگابایت