کتابگرد ۱۰

دانلود و خرید کتابگرد ۱۰

از تولید پادکست تا قصه‌پردازی با احسان طریقت

۴٫۵ از ۲۳ نظر
۴٫۵ از ۲۳ نظر

برای خرید و دانلود   کتابگرد ۱۰  نوشته  محسن پوررمضانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

نظرات کاربران

امیررضا
عالی بود :)
فاطمه اسلامی
خیلی خوب بود البته اولش برام جذابیت نداشت به مرور جذابیتش بیشتر شد ممنونم واقعا لطفا بازم پادکست بزارین🤩
محمدحسین
اولش چقدر کسالت بار آخرش گفتم حیف کاش زمانش بیشتر بود...
MTA
احسان طریقت رو از پادکست پرچم سفید می شناختم و اولش که این پادکست رو در اینجا دیدم تعجب کردم. از این قسمت بیشتر از بقیه خوشم اومد، فضای صمیمی و دل انگیز و کتاب های فوق العاده ‌ای که معرفی شد، پیشنهاد می‌کنم حتما بشنویدش و ازش لذت ببرید.
가삿아이다
نظرات دوستان را که خواندم کاملا موافقم هستم اولش جذاب نیست ولی بعدش دوست داری تمام نشه
سیاوش
خوب بود. دوستش داشتم. مهمان را آدم اهل مبارزه شناختم ک معلوماتش را میتواند سلاح کند
نیلوفر
حتما گوش دادنی و عالیه ، گوش بدید حتما
کاربر ۳۰۰۶۲۸۰
به نظر من باید خلاصه و عصاره ی یک کتاب را در معرض کن و کاش قرارداد تا بتوانیم خلاقیت افراد را مثل یک پازل کنار هم قرار داد تا منجربه شکوفایی فرهنگ با حداقل ظرفیت سازی نتایج مثبتی تحصیل حاصل شود خیلی خیلی ممنون
ریسا
عالی بود. خیلی از حسهایی که در مورد کتابها گفتید موقع مطالعه اشون من هم همین حس رو داشتم. مثلا دقیقا بعد از کتاب از دو که حرف میزنم از چه حرف میزنم منم همین حس رو داشتم و با وجود تنفر از دو به اون علافه مند شدم و شروع به دو کردم.
ملیکا بشیری خوشرفتار
سلام.من هیچ مطالعه در ادبیات ژاپنی نداشتم ولی به شدت علاقمند شدم برم و کتابهای معرفی شده رو بخونم؛ اقای طریقت همیشه خوب حرف میزنند و من از طریق ایشون با خیلی از ادمهای تاثیر گذار آشنا شدم. به ادبیات جنگ هم علاقه دارم ولی فقط مال ایرانو خونده بودم.راستی اینم بگم که بریده های متن فوق العاده ای انتخاب کرده بودین و بسیار لذت بردم.ممنون از هر دو بزرگوار.
صفحه قبل۱۲صفحه بعد