روایت عاشقانه زندگی شهدای جانباز از زبان همسرانشان

دانلود و خرید روایت عاشقانه زندگی شهدای جانباز از زبان همسرانشان

۴٫۴ از ۱۶ نظر
۴٫۴ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود   روایت عاشقانه زندگی شهدای جانباز از زبان همسرانشان  نوشته  گروه نویسندگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

homa51
ازاینکه با روش‌نو‌و متفاوتی این کتاب صوتی راشنیدم برایم جذاب و جالب بود ولی به نظر من این روش برای خودش خاص و انحصاری است وروش روخوانی هم‌که درکتاب‌های قبل بود، در جای خودش زیبایی‌و جذابیت مخصوص به خود را دارد .نهایتا شنیدن کتاب ها را به روش قبلی ترجیح میدهم اینطوری قصه را درذهنم ،انگار خودم میسازم.
s.latifi
چه عالی💟 ولی ای کاش این کتاب ها رو خانم لواسانی کامل قرائت می کردند. خیلی قشنگتر میشد. این چیزی که الآن هست یه تعریف کردن ماجراهای کتابه ولی باز هم زیبا و شنیدنیه!
fahimi
خانم لواسانی تمام این کتابها را به صورت انفرادی و تک تک قرائت کرده اند
s.jei
به نظر من این مجموعه اینک شوکران واقعا قشنگه ولی طوری روایت شده کتاب صوتی اش که حس آدم رو نسبت به کتاب و اون فضای معنوی و عاشقانه دور میکنه
fahimi
خیلی خوب بود و از شنیدن این کتابها لذت بردم ❤❤
عمار
خیلی خوب بود مخصوصا کتاب صوتی اش عالی بود گوش کنید لذت ببرید💙
شهید ابراهیم هادی
واقعا عالیه.ای کاش اکثر کتاب ها رو اینجوری کنن.خداقوت.
Saied mahdi hosseini
با سلام و سپاس از تهیه این کتاب علی رغم محتوای بسیار جذاب داستانی ای کاش کمی بیشتر روی سبک ارائه صوتی رادیویی کار می شد سهم خانم لواسانی در این کتاب اندک است و دخالت ها و نظرات شخصی راوی مرد بسیار زیاد است در بسیاری از مواقع از خودش اظهارنظر می‌کند و زنجیره روایت را قطع میسازد اگر چه سبکی جدید در نقل داستان است ولی مجری باید از اظهار نظرهای سلیقه‌ای جلوگیری کند بارها ما محو ادامه داستان بودیم که مجری از خودش حرف میزد. نمی شود به بهانه سبک نوین هرچیزی را به عنوان قاعده به خورد مخاطب داد. بعضی مواقع این دخالت ها واقعا کلافه کننده است. یقینا اگر ویراستار و نویسنده می خواستند. این تفاسیر بیهوده را خودشان به متن اضافه می‌کردند
seyyed
سلام اینکه نوشته قابلیت انتقال دارد یعنی چی؟
H.O.P
سلام یعنی اینکه میتونید از طریق سایت طاقچه اقدام به دانلود فایل های کتاب صوتی کنید و فایل ها رو مثلاً بریزید توی فلش و توی ماشین گوش کنید.
صفحه قبل۱صفحه بعد