طاقچه بی‌نهایت چیست؟

تجربه استفاده از طاقچه بی‌نهایت شبیه قرض گرفتن کتاب از کتابخانه عمومی است، که برای کتاب‌های الکترونیک طراحی شده است. با عضویت در این بخش از طاقچه می‌توانید هرکدام از کتاب‌های موجود در طاقچه بی‌نهایت را به کتابخانه خود اضافه و مطالعه کنید.

پس از پایان زمان عضویت، به کتاب‌های بی‌نهایت (حتی کتاب‌هایی که به کتابخانه شخصی خود اضافه کرده‌اید)، دسترسی رایگان نخواهید داشت. اگر بخواهید دوباره کتاب را بخوانید، یا می‌توانید از فروشگاه طاقچه آن را به صورت دائمی بخرید و یا اینکه عضویت خود را در طاقچه بی‌نهایت تمدید کنید.


چرا از طاقچه بی‌نهایت استفاده کنم؟

مزیت کتابخانه عمومی این است که با هزینه کم می‌توانید به کتاب‌های زیاد و متنوعی دسترسی پیدا کنید. در طاقچه بی‌نهایت هم، شما می‌توانید تقریبا با هزینه‌ی خرید یک کتاب، به هزاران کتاب دسترسی داشته باشید.

اگر زیاد کتاب می‌خوانید، برای کاهش هزینه خرید کتاب، می‌توانید از طاقچه بی‌نهایت استفاده کنید.


در طاقچه بی‌نهایت چند کتاب وجود دارد؟

وقتی وارد بخش طاقچه بی‌نهایت می‌شوید، تعداد کتاب‌ها را می‌توانید ببینید؛ پیوسته کتاب‌هایی به این بخش اضافه می‌شوند.

هنوز همه‌ی کتاب‌های الکترونیکی طاقچه به طاقچه‌بی‌نهایت اضافه نشده‌اند. همچنین در حال حاضر کتاب‌های صوتی در این بخش قرار ندارند.

در تلاشیم تا به مرور زمان تعداد و تنوع کتاب‌های این بخش را بیشتر و بیشتر کنیم.


شرایط استفاده و مطالعه در طاقچه بی‌نهایت چگونه است؟

پس از عضویت در طاقچه بی‌نهایت، با رعایت شرایط زیر به همه‌ کتاب‌های این بخش دسترسی دارید. بخشی از هزینه‌ای که به عنوان اشتراک می‌پردازید، به ناشر پرداخت می‌شود. میزان پرداخت به ناشر را براساس زمان مطالعه‌ی کتاب‌ها محاسبه می‌کنیم. بنابراین هر چقدر بیشتر مطالعه کنید، ناشر و مولف کتاب درآمد بیشتری کسب می‌کنند.

به همین دلیل قوانین زیر را برقرار کردیم تا بتوانیم حق مولف را رعایت کنیم:

  • در هر زمان فقط یک کتاب در وضعیت «در حال خواندن» قرار می‌گیرد و با برداشتن کتاب جدیدی از طاقچه بی‌نهایت، فایل کتاب قبلی از دستگاه شما حذف می‌شود تا کتاب جدید در وضعیت در حال خواندن قرار بگیرد.
  • در حالت آفلاین، فقط به آخرین کتابی که در «در حال خواندن» است، دسترسی دارید. برای خواندن کتاب‌های دیگر، باید مجددا به اینترنت وصل شوید.
  • در هر ۲۴ ساعت، می‌توانید تا ۳۰ کتاب از کتابخانه بی‌نهایت قرض بگیرید.
  • پس از اتمام عضویت، به کتاب‌هایی که قرض گرفته‌اید دسترسی رایگان ندارید، اما این کتاب‌ها از کتابخانه شما حذف نمی‌شوند.
  • حداکثر زمان عضویت در طاقچه بی‌نهایت، برای هر کاربر ۲ سال است.

امیدواریم از مطالعه‌ی کتاب‌ها لذت ببرید.
اگر سوال یا بازخوردی دارید، با ما در ارتباط باشید.