با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جین گودال؛ در قلمروی شامپانزه ها

دانلود و خرید کتاب جین گودال؛ در قلمروی شامپانزه ها

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جین گودال؛ در قلمروی شامپانزه ها  نوشته  لیبی رومرو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جین گودال؛ در قلمروی شامپانزه ها

کتاب جین گودال؛ در قلمروی شامپانزه ها اثری از لیبی رومرو است که با ترجمه فاطمه طاهری برای کودکان و نوجوانان منتشر شده است و آنان را با زندگی یکی از مهمترین دانشمند دنیا، جین گودال آشنا می‌کند.

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب جین گودال؛ در قلمروی شامپانزه ها

جین گودال در سال ۱۹۳۴ در لندن متولد شد. از همان دوران کودکی به حیوانات عشق می‌ورزید و اگر قرار بود ساعت‌ها به تماشای گربه‌ها و پرنده‌ها بنشیند، خسته نمی‌شود. وقتی بچه بود یک عروسک پارچه‌ای شامپانزه از پدرش هدیه گرفت و نامش را جوبیلی یعنی شادی گذاشت. جوبیلی هنوز هم کنار جین است. جین از کودکی یک آرزو داشت. بتواند به آفریقا سفر کند و روی زندگی حیوانات تحقیق کند. بالاخره آرزویش به حقیقت پیوست و سفرش را آغاز کرد. 

حتما برایتان جالب است بدانید که جین گودال اولین دانشمندی بود که روی حیوانات اسم می‌گذاشت. معمولا در مطالعات و بررسی های متداول برای جلوگیری از ایجاد روابط احساسی با حیوانات روی آن ها اسم نمی گذارند. اما جین اینکار را کرد. جالب تر این که تنها کسی که شامپانزه‌ها به جامعه خود راه دادند، جین گودال بود. 

لیبی رومرو در کتاب جین گودال؛ در قلمروی شامپانزه ها زندگی این دانشمند بزرگ و تاثیرگذار را در قالب یک داستان زیبا برای مخاطبان نوجوان، تعریف می‌کند.

کتاب جین گودال؛ در قلمروی شامپانزه ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن این کتاب را به تمام نوجوانانی که دوست دارند با زندگی دانشمندان و شخصیت‌های بزرگ آشنا شوند، پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
نسترن
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

فقط یکم تار بود صفحه اش ولی عالی بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۸۸۰-۸
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۸۸۰-۸