با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تلاش آخر (رشته ریاضی) سراسری داخل کشور ۹۶ اثر گروه مولفان انتشارات جواب طلایی

دانلود و خرید کتاب تلاش آخر (رشته ریاضی) سراسری داخل کشور ۹۶

سوال‌ها و پاسخ‌های تشریحی کنکورهای داخل و خارج از کشور

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تلاش آخر (رشته ریاضی) سراسری داخل کشور ۹۶  نوشته  گروه مولفان انتشارات جواب طلایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب تلاش آخر (رشته ریاضی) سراسری داخل کشور ۹۶

کتاب تلاش آخر (رشته ریاضی) نوشته گروه مولفان انتشارات جواب طلایی دربرگیرندهٔ سوال‌ها و پاسخ‌های تشریحی کنکورهای داخل و خارج از کشور (۱۳۹۹-۱۳۹۶)؛ ویژه کنکور است که بر اساس تغییرات اعلام‌شده از طرف سازمان سنجش همه‌گیری ویروس کرونا بازآرایی شده است.

درباره کتاب تلاش آخر (رشته ریاضی)

قرار نیست این کتاب شما را فریب دهد که هر سؤالی را حل می‌کنید و اگر اندوخته‌ای ندارید خیالتان راحت باشد، شما به‌اندازه دانش و تلاشتان باید توقع داشته باشید و بنای این کتاب هم منظم کردن ذهن و تکمیل دانش خواننده است. مجموعه کتا‌ب‌های «تلاش آخر» سعی کرده است اطمینان شما را به کتاب درسی برگرداند و اینکه اکثر سؤال‌های کنکور (در تمامی دروس) با اطلاعات کتاب درسی و تلاش شما حل می‌شود.

این کتاب نشان می‌دهد در کنکور سراسری به‌جز چند سؤال محدود (کمتر از مجموع انگشتان دو دست)، خبری از سؤال‌های ترسناک و عجیب‌وغریبی که راه‌حلشان به عقل جن هم نمی‌رسد و حتماً نکته‌‌های فضایی می‌خواهد نیست.

راهبرد کتاب در مواجه با آزمون این است که سؤال‌ها را پیچیده‌ نبینید. با اتکای به دانسته‌ها و کتاب‌های درسی‌ سعی کنید آنچه می‌دانید را به کار برید و در تشریح آزمون چیزهایی را که نیم‌بند در ذهن دارید کامل کنید.

خواندن کتاب تلاش آخر (رشته ریاضی) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پاسخ‌های «تلاش آخر» پس از آزمون کنار فردی می‌ایستد که از فرصت چالش و کلنجار رفتن با تست‌ها استقبال می‌کنند و از بررسی سؤال‌هایی که از پس‌شان بر‌‌آمده‌اند و نیز حل شدن مسئله‌هایی که در آزمون زورشان به آن‌ها نرسیده لذت می‌برند.

این کتاب را به تمام متقاضیان کنکور سراسری پیشنهاد می‌کنیم. کسانی که دوست دارند برای هر آزمون تلاش کنند، یاد بگیرند، به کار ببندند، اشتباه کنند، فکر کنند، کمی بهتر شوند و دوباره در آزمون بعدی تلاش کنند پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۴۳۵۴-۷
تعداد صفحات۴۵صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۴۳۵۴-۷