با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گیتارآموز (سطح مقدماتی)

دانلود و خرید کتاب گیتارآموز (سطح مقدماتی)

دونوازی برای گیتار

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گیتارآموز (سطح مقدماتی)  نوشته  حامد صالح‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گیتارآموز (سطح مقدماتی)

کتاب گیتارآموز (سطح مقدماتی) اثری از حامد صالح پور است. این اثر تنظیم دو مجموعه از قطعات مشهور ایران و جهان برای دونوازی و تک‌نوازی گیتار به سبک فینگر استایل است.

درباره کتاب گیتارآموز (سطح مقدماتی)

کتاب گیتارآموز (سطح مقدماتی) و کتاب بعدی که برای سطح متوسط است، شامل چهل و دو قطعه برای دونوازی و سی قطعه برای تک‌نوازی است که در آن‌ها هنرجو به تدریج و با شیوه‌ای پیش رونده ریتم خوانی و تکنیک های مختلف نوازندگی گیتار به صورت چند صدایی را فرا می‌گیرد.

با پایان کتاب دوم نوازنده توانایی اجرای تکنیک های مختلف نوازندگی گیتار، اجرای قطعات پیچیده چندصدایی، تفکیک ملودی و هارمونی در اجرای قطعات و اجرای اتود و قطعات کلاسیک و جز را به دست آورده است.

حامد صالح پور، دانش آموخته کارشناسی و کارشناسی ارشد نوازندگی گیتار از دانشگاه تهران، با بیش از ۱۵ سال سابقه تدریس کار تنظیم و انگشت گذاری قطعات را انجام داده است.

گیتارآموز شامل قطعات شناخته‌شده ایران و جهان است که برای دونوازی و تک‌نوازی گیتار تنظیم شده است. جلد اول (گیتارآموز،دونوازی) مناسب گیتارآموزانی است که تازه شروع به فراگیری گیتار کرده‌اند یا قصد شروع دارند. تنظیم و چینش قطعات به صورت پیش رونده (آسان به سخت) است و به شما کمک می‌کند به آسانی و با روندی رو به رشد نواختن گیتار از سطح مقدماتی تا متوسط را فراگیرید.

جلد دوم (گیتارآموز، تکنوازی ) که آن هم با ساختار پیش‌رونده تنظیم شده است مناسب برای هنرجویان از سطح متوسط تا پیشرفته است.

کتاب گیتارآموز (سطح مقدماتی) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب گیتارآموز (سطح مقدماتی) را به تمام کسانی که دوست دارند نواختن ساز گیتار را یاد بگیرند، پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۰۶۶۷-۴
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۰۶۶۷-۴