با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب آن ها می پرسند شما پاسخ دهید اثر مارکوس شریدن

دانلود و خرید کتاب آن ها می پرسند شما پاسخ دهید

رویکردی تحول‌آور به فروش درون‌گرا، بازاریابی محتوایی و مصرف کننده دیجیتالی امروز

۴٫۰ از ۶ نظر
۴٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آن ها می پرسند شما پاسخ دهید  نوشته  مارکوس شریدن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آن ها می پرسند شما پاسخ دهید

کتاب آن ها می پرسند شما پاسخ دهید نوشته مارکوس شریدان است که با ترجمه مرتضی چرخ‌زرین منتشر شده است. کتاب آن ها می پرسند شما پاسخ دهید رویکردی تحول‌آور به فروش درون‌گرا، بازاریابی محتوایی و مصرف کننده دیجیتالی امروز است.

درباره کتاب آن ها می پرسند شما پاسخ دهید

آن‌ها می‌پرسند، شما پاسخ دهید بر اساس روایتی حقیقی از فراز و فرودهای یک کسب‌وکار غیرآنلاین نوشته شده است. مارکوس شریدان، نویسندۀ کتاب، در سال ۲۰۰۱ کسب‌وکاری را راه‌اندازی می‌کند. در سال ۲۰۰۸، با آغاز بحران اقتصادی،کسب‌وکار وی نیز دچار چالش می‌شود و شرکتش در آستانۀ ورشکستگی قرار می‌گیرد. مارکوس با بررسی اوضاع به این نتیجه می‌رسد که شیوه‌های قدیمی تبلیغات و بازاریابی غیرآنلاین دیگر کافی نیست. او به ارزش «اینترنت» برای کاربست شیوه‌های جدید بازاریابی و بازاریابی محتوایی پی می‌برد. آنچه در این کتاب می‌خوانید، تجارب فردی وی برای نجات شرکتش از ورشکستگی است. در آن‌ها می‌پرسند، شما پاسخ دهید با روش‌هایی از بازاریابی محتوایی آشنا می‌شوید که کاملاً مبتنی بر شیوه‌های امتحان‌شده است.

شعار آن‌ها می‌پرسند، شما پاسخ دهید! نوعی فلسفۀ کسب‌وکار است که بر ارتباطات، فرهنگ سازمانی و شیوۀ فروش تأثیر می‌گذارد. این شیوه بر پرسش‌ها، تمایلات و نیازهای مصرف‌کنندگان تمرکز می‌کند تا با تولید محتوای مؤثر، آن‌ها را با شما و خدماتتان بیشتر آشنا کند. این همان بازاریابی درون‌گرا یا ربایشی است که مدل کسب‌وکارتان را متحول خواهد کرد. در واقع، شما راهبردهایی را به کار می‌گیرید که هنگام خرید به آن توجه دارید ولی در جایگاه فروشندۀ خدمات یا محصولات به آن‌ها توجه نمی‌کنید.

خواندن کتاب آن ها می پرسند شما پاسخ دهید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعۀ این کتاب را به کارشناسان تولید محتوا، استراتژیست‌های محتوا، کسب‌وکارهایی که در حال تغییر سبک کاری خود هستند و به‌ویژه به کسانی توصیه می‌کنیم که در مقابل تغییرات و تبدیل کسب‌وکارهای غیرآنلاین به آنلاین مقاومت می‌کنند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Ali Shams
۱۴۰۰/۰۲/۱۰

لطفا در قیمت نسخه الکترونیکی تجدید نظر بفرمایید

kian pazoki
۱۴۰۰/۰۳/۱۳

درک حوزه‌ی بازاریابی محتوا توسط این کتاب آسون میشه. کتاب سرراستی برای یادگرفتن تلفیق بازاریابی و فروش است

کاربر ۲۹۶۴۲۳۱
۱۴۰۰/۰۲/۱۶

قیمت چاپی کتاب از الکترونیکی کمتره!!!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۷۱-۲
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۰۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۷۱-۲