با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
واژه‌نامه کلمه به کلمه زبان انگلیسی پایه تا کنکور

دانلود و خرید کتاب واژه‌نامه کلمه به کلمه زبان انگلیسی پایه تا کنکور

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب واژه‌نامه کلمه به کلمه زبان انگلیسی پایه تا کنکور  نوشته  هادی جعفری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب واژه‌نامه کلمه به کلمه زبان انگلیسی پایه تا کنکور

کتاب واژه نامه کلمه به کلمه زبان انگلیسی پایه تا کنکور نوشته هادی جعفری است. این کتاب برای دانش‌آموزانی که کنکور را پیش رو دارند  بسیار کارآمد و مفید است.

درباره کتاب واژه نامه کلمه به کلمه زبان انگلیسی پایه تا کنکور

 کتاب واژه نامه کلمه به کلمه زبان انگلیسی پایه تا کنکور شامل (پایه دهم، پایه یازدهم، پایه دوازدهم) به انضمام واژگان متوسطه اول (پایه هفتم، پایه هشتم، پایه نهم) است. همچنین شامل آموزش کامل واژگان کتاب‌های زبان انگلیسی متوسطه دوره اول و دوم، شامل پایه های هفتم، هشتم، نهم، دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور است.

این کتاب شامل آموزش واژگان کلمه به کلمه تمامی کتاب‌های دانش آموز و کتاب های کار تمام پایه های متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم به همراه نقش دستوری کلمات، تلفظ کلمات، معانی مختلف کلمات، کلمات مترادف و متضاد، حروف اضافه و فعل‌های دو کلمه‌ای مهم داخل و خارج از کتاب ها، کلمات و عبارات هم‌نشین مهم داخل و خارج از کتاب ها، ضرب‌المثل‌های مهم، پیشوند و پسوندهای مهم داخل و خارج از کتاب ها، (افعال بی قاعده مهم) تمامی کتاب های دانش آموز و کتاب های کار زبان انگلیسی دوره متوسطه اوا و متوسطه دوم است.

 همچنین واژگان کتاب‌های متوسطه اول را نیز به صورت ضمیمه در خود جای داده است و به همین علت می‌تواند منبعی بسیار جامع برای دانش آموزان متوسطه دوره اول، متوسطه دوره دوم و کنکور کارشناسی تمامی رشته‌های علوم تجربی، ریاضی و فیزیک، هنر، علوم انسانی و زبان های خارجی در رابطه به واژگان زبان انگلیسی باشد.

خواندن کتاب واژه نامه کلمه به کلمه زبان انگلیسی پایه تا کنکور را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به دانش‌آموزان متوسطه دوم پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۳-۲۱۸-۲
تعداد صفحات۳۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۳-۲۱۸-۲