با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب نارگیل یا توپ؟ اثر چی‌ین‌ ای لین

دانلود و خرید کتاب نارگیل یا توپ؟

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نارگیل یا توپ؟  نوشته  چی‌ین‌ ای لین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نارگیل یا توپ؟

کتاب نارگیل یا توپ؟ نوشته لین چی‌ین ای با ترجمه آرزو رمضانی از مجموعه ‌کتاب‌های کودک انتشارات دانی است. این کتاب داستان جذابی را به همراه تصاویر زیبا برای کودک روایت می‌کند و به او کمک می‌کند تخیلش را تقویت کند و با دنیای قصه همراه شود.

درباره کتاب نارگیل یا توپ؟

بچه‌های مدرسه به یک اردوی کنار دریا رفتند. آن‌ها بعد از آبتنی کردن به ساحل برگشتند و زیر سایه درختی نشسته بودند که چیزی گرد و قلمبه از بالای درخت روی سرشان افتاد. آن‌ها حسابی تعجب کردند و پیش خودشان فکر کردند که این چیز گرد چیست؟ یعنی توپ است؟ اما چه کسی بالای درخت توپ‌ بازی می‌کند؟ بعد از اینکه متوجه شدند این چیز گرد نارگیل است، خانم معلم به سراغ بچه‌ها آمد و درباره نارگیل و رشد کردنش، چیزهای زیادی را به بچه‌ها آموزش داد...

کتاب نارگیل یا توپ؟ کودک را با خودش به دنیای جذاب و رنگی قصه می‌برد داستانی آموزنده برای او تعریف می‌کند.

انتشارات دانی که برای کودکان کتاب‌های داستانی با قصه‌های جذاب منتشر می‌کند، از سال ۱۳۹۵ با هدف خدمت در زمینه آموزش و سرگرمی فرزندان ایران و ارائه راهکارهای نوین در آسان‌سازی فرآیند آموزش شروع به فعالیت نموده است.

خواندن کتاب برگ‌های بازیگوش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

والدینی که دوست دارند با خواندن قصه برای کودک خود، تخیل و خلاقیت او را تقویت کنند، می‌توانند از کتاب قصه‌های مصور و آموزنده دانی بهره‌مند شوند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۶۰۰۶۹۰۳۵۵۲
تعداد صفحات۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۶۰۰۶۹۰۳۵۵۲