با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
موشی کوچک، خرسی بزرگ

دانلود و خرید کتاب موشی کوچک، خرسی بزرگ

خرسی و دوستاش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب موشی کوچک، خرسی بزرگ  نوشته  کارما ویلسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب موشی کوچک، خرسی بزرگ

کتاب موشی کوچک، خرسی بزرگ از مجموعه خرسی و دوستاش، نوشته کارما ویلسون با ترجمه فیروزه کاتب است. در این جلد بچه‌ها با مفهوم متضادها آشنا می‌شوند. 

مجموعه کتاب‌های خرسی و دوستانش داستان‌هایی در قالب شعر و به زبان ساده برای خردسالان است، که در هر جلد آن بچه‌ها با یک موقعیت یا مسئله روبرو می‌شوند. یاد می‌‌گیرند در هر شرایطی چه اتفاق‌هایی ممکن است برایشان بیفتد و برای حل مشکل، چه راه‌هایی وجود دارد، خودشان باید چکار کنند و دوستانشان چطور می‌توانند کمکشان کنند یا شرایط را تغییر دهند.

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب موشی کوچک، خرسی بزرگ

خرسی و موشی با هم دوست هستند. اما خرسی بزرگ است و موشی کوچک. آن‌ها باهم به جنگل می‌روند و حیوانات دیگر را می‌بینند: راسو که یواش راه می‌رود و خرگوش که حسابی سرعتش بالا است. جغد که بالای درخت است و سار که پایین است. هدف این کتاب نشان دادن متضادها به کودک است. 

کتاب موشی کوچک، خرسی بزرگ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب به دلیل زبان شعری که دارد برای خردسالان مناسب است. 

درباره کارما ویلسون 

کارما ویلسون ۸ اکتبر ۱۹۷۰ متولد شد. او هیچوقت نویسندگی را به چشم شغل نمی‌دید تا اینکه کامپیوتر خرید و تصمیم گرفت داستان‌هایش را تایپ کند. بعد از اینکه داستانش توسط ناشران مختلف رد شد بالاخره به چاپ رسید و به سرعت در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز و پابلیشرز قرار گرفت. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۶۲۰-۰
تعداد صفحات۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۶۲۰-۰