ترجمه و تلخیص تشخیص و مدیریت کلینیکال با متدهای آزمایشگاهی هنری ۲۰۱۷؛ جلد ۱۰

دانلود و خرید کتاب ترجمه و تلخیص تشخیص و مدیریت کلینیکال با متدهای آزمایشگاهی هنری ۲۰۱۷؛ جلد ۱۰

مولکولار پاتولوژی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ترجمه و تلخیص تشخیص و مدیریت کلینیکال با متدهای آزمایشگاهی هنری ۲۰۱۷؛ جلد ۱۰  نوشته  شفیقه عسگری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ترجمه و تلخیص تشخیص و مدیریت کلینیکال با متدهای آزمایشگاهی هنری ۲۰۱۷؛ جلد ۱۰

ترجمه و تلخیص تشخیص و مدیریت کلینیکال با متدهای آزمایشگاهی هنری ۲۰۱۷ تالیف شفیقه عسگری شامل شامل خلاصه دروس با هدف آمادگی برای آزمون‌های ارتقا و بورد تخصصی علوم آزمایشگاهی است.

این کتاب یکی از کتاب‌های ویژه آمادگی آزمون‌های تخصصی انتشارات گزینه پارسیان طب است که برای داوطلبین آزمون ارتقاء و بورد تخصصی رشته علوم آزمایشگاهی تدوین شده است. این اثر بر اساس آخرین رفرنس اعلام شده از طرف وزارت بهداشت تهیه شده و شامل خلاصه‌ای از مهم‌ترین مباحث همراه با ذکر نکات مهم امتحانی است. کتاب حاضر جلد ۱۰ این مجموعه است که به موضوع مولکولار پاتولوژی می‌پردازد.

گزینه پارسیان طب با سابقه تقریبا ۱۰ ساله خود در زمینه ارائه منابع مطالعاتی ویژه آمادگی آزمون‌های ارتقاء و بورد تخصصی رشته‌های مختلف پزشکی قدمی تاثیرگذار را در حوزه پزشکی کشور برداشته است و اکنون در ۱۴ رشته تخصصی پزشکی، مشغول چاپ و نشر کتاب است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۰/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۲۲-۱۸۷-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۰/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۲۲-۱۸۷-۴