با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ایمای مهشید اثر مهشید تجلیان

دانلود و خرید کتاب ایمای مهشید

مجموعه رباعی و دوبیتی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ایمای مهشید  نوشته  مهشید تجلیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ایمای مهشید

کتاب ایمای مهشید نوشته مهشید تجلیان متخلص به «مهشید» است. شاعر از کودکی علاقه وافری به شعر و ادب پارسی داشت و از ۱۱ سالگی سرودن شعر را آغاز کرد و با تشویق و حمایت خانواده، در ۱۶ سالگی، نخستین مجموعه شعر خود را به چاپ رساند.

درباره کتاب ایمای مهشید

مجموعه شعر ایمای مهشید هفتمین اثر او است که دربردارنده ۱۱۰ شعر در قالب‌های رباعی و دوبیتی که متضمن ایجاز و اختصار و متناسب با ذائقه ادبی مخاطبان شعر معاصر است و با زبانی ساده، روان و صمیمی به موضوعات و مضامین مختلف اخلاقی، اجتماعی، عشق و عرفان، تاملاتی پیرامون مفهوم زندگی و مرگ، لزوم برخورداری از تعهد و پایبندی‌های اخلاقی به ویژه در عرصه شعر و ادبیات، بیان دغدغه‌های جوانان و سایر ضرورت‌های فکری و فرهنگی جامعه ایرانی پرداخته است.

 بهره‌گیری از نگاهی نکته سنج و شاعرانه، پایبندی نسبت به آرمان‌ها، گرایش‌های اعتقادی و نیز اصول و ارزش‌های اخلاقی و انسانی، دغدغه‌مندی متعهدانه و احساس مسئولیت نسبت به امور و جریانات فرهنگی و اجتماعی و گاه استفاده از بیانی طنزآمیز و انتقادی را می‌توان از جمله ویژگی‌ها و خصوصیات اشعار این مجموعه به شمار آورد.

خواندن کتاب ایمای مهشید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به شعر معاصر پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۷۲-۵۹۴-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۴۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۷۲-۵۹۴-۹