با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
یوما بوزینه و چتر قشنگش

دانلود و خرید کتاب یوما بوزینه و چتر قشنگش

بسته‌ی خودشناسی کودک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یوما بوزینه و چتر قشنگش  نوشته  باربارا دورابتیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یوما بوزینه و چتر قشنگش

کتاب یوما بوزینه و چتر قشنگش نوشته باربارا دورابتیز که با ترجمه شهرزاد امینیان منتشر شده است، یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی قصه‌های مدرسه آلفا بتی است. این مجموعه با داستان‌ها و تصاویر جذاب در هر جلد سراغ یکی از حیوانات بازیگوش می‌رود و با قصه‌ای از آن‌ها به کودکان کمک می‌کند خودشان را بشناسند.

درباره کتاب یوما بوزینه و چتر قشنگش

کتاب یوما بوزینه و چتر قشنگش داستان یک بچه بوزینه بامزه است که صبح که به مدرسه می‌رود حس می‌کند هوا خیلی گرم شده است. وقتی خورشید و گرمایش را حس می‌کند حالش بد می‌شود و زمین می‌خورد. در مدرسه هم این اتفاقات تکرار می‌شود. او زمین می‌خورد یا تلوتلو می‌خورد و به دوستانش می‌خورد. یوما برای گرمازدگی باید یک فکر اساسی کند.

انتشارات دانی که برای کودکان کتاب‌های داستانی با قصه‌های جذاب منتشر می‌کند، از سال ۱۳۹۵ با هدف خدمت در زمینه آموزش فرزندان ایران و ارائه راهکارهای نوین در آسان‌سازی فرآیند آموزش شروع به فعالیت نموده است.

مجموعه‌ کتاب‌های بسته‌ی خودشناسی به کودکان کمک می‌کند خودشان و نیازهایشان را بهتر بشناسند.

خواندن کتاب یوما بوزینه و چتر قشنگش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر کودک شما داستان دوست دارد و قصد دارید هم برای او قصه‌ای جذاب بخوانید هم کمک کنید خودش و خواسته‌هایش را بهتر بشناسد، یوما بوزینه و چتر قشنگش را از دست ندهید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۹۷-۲
تعداد صفحات۳۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۹۷-۲