با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ایزی بزکوهی و بیماری خیالیش

دانلود و خرید کتاب ایزی بزکوهی و بیماری خیالیش

بسته‌ی خودشناسی کودک

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ایزی بزکوهی و بیماری خیالیش  نوشته  باربارا دورابتیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ایزی بزکوهی و بیماری خیالیش

کتاب ایزی بزکوهی و بیماری خیالیش نوشته باربارا دورابتیز که با ترجمه شهرزاد امینیان منتشر شده است، یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی قصه‌های مدرسه آلفا بتی است. این مجموعه با داستان‌ها و تصاویر جذاب در هر جلد سراغ یکی از حیوانات بازیگوش می‌رود و با قصه‌ای از آن‌ها به کودکان کمک می‌کند خودشان را بشناسند.

درباره کتاب ایزی بزکوهی و بیماری خیالیش

کتاب ایزی بزکوهی و بیماری خیالیش داستان یک بچه بزکوهی بامزه‌ است که شاد و خندان است و به مدرسه می‌رود، ایزی یک پدربزرگ دارد که دکتر است و همه او را می‌شناسند و دوستش دارند. اما او همیشه سرش شلوغ است و نمی‌تواند با ایزی حرف بزند. یک روز ایزی دم در مطب ایستاده است و به این فکر می‌کند چگونه با پدربزرگش وقت بگذراند که یکی از دوستانش را می‌بیند، او به ایزی می‌گوید مریض شدی که اینجا ایستادی؟ باید تو را پیش دکتر ببریم. ایزی هیچ مخالفتی نمی‌کند و همراهش می‌رود.

انتشارات دانی که برای کودکان کتاب‌های داستانی با قصه‌های جذاب منتشر می‌کند، از سال ۱۳۹۵ با هدف خدمت در زمینه آموزش فرزندان ایران و ارائه راهکارهای نوین در آسان‌سازی فرآیند آموزش شروع به فعالیت نموده است.

مجموعه‌ کتاب‌های بسته‌ی خودشناسی به کودکان کمک می‌کند خودشان و نیازهایشان را بهتر بشناسند.

خواندن کتاب ایزی بزکوهی و بیماری خیالیش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر کودک شما داستان دوست دارد و قصد دارید هم برای او قصه‌ای جذاب بخوانید هم کمک کنید خودش و خواسته‌هایش را بهتر بشناسد، ایزی بزکوهی و بیماری خیالیش را از دست ندهید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۸۵-۹
تعداد صفحات۳۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۸۵-۹