با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
غروب جمشید؛ جلد دوم

دانلود و خرید کتاب غروب جمشید؛ جلد دوم

رمان مصور آخرین داستان؛ برداشتی آزاد از روایت جمشید

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب غروب جمشید؛ جلد دوم  نوشته  اشکان رهگذر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب غروب جمشید؛ جلد دوم

کتاب غروب جمشید؛ جلد دوم، اثر اشکان رهگذر، کتاب کمیک و رمان مصور آخرین داستان؛ برداشتی آزاد از روایت جمشید پادشاه افسانه‌ای شاهنامه است. 

درباره‌ی کتاب غروب جمشید؛ جلد دوم

جمشید پادشاهی بزرگ و قدرتمند است. او به اراده‌ی یزدان، شهری خاص به نام جمکرد می‌سازد. ابرشهری که در برابر دیو سرما (ملکوس) گزندی نمی‌یابد. اما بعد به دلیل گرفتارشدن در دام طمع برادرش، در کارزار دیوان، به اعماق زمین سقوط می‌کند. او مدت زمانی طولانی بیهوش است. اما بعد از اینکه به هوش می‌آید، (اژگهن) که پادشاه دیوان تنبلی است را ملاقات می‌کند. جمشید از او می‌خواهد تا در ساختن ابر شهرش، جمکرد به او کمک کند اما او از کمک کردن به جمشید سرباز می‌زند. شهر در قحطی فرو می‌رود و جمشید به یاری یزدان می‌خواهد که در برابر سرما، تاریکی و قحطی، قدعلم کند. بعد از اینکه (ملکوس) را از شهر بیرون می‌کنند، جمشید باید تصمیمی بگیرد: او تصمیم دارد که بر هستی مسلط شود. برای اینکار باید دیوان را از سر راهش بردارد.

در کتاب غروب جمشید؛ جلد دوم ماجرای جمشید را می‌خوانیم. اشکان رهگذر در کتاب غروب جمشید؛ جلد دوم برداشتی آزاد از روایت جمشید را در قالب کتابی کمیک ارائه کرده است. کتاب غروب جمشید با تصاویر فوق‌العاده‌اشمی‌تواند تجربه‌ای عالی برایتان رقم بزند.

کتاب غروب جمشید؛ جلد دوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از خواندن کتاب‌های کمیک لذت می‌برید، کتاب غروب جمشید؛ جلد دوم را حتما بخوانید. طرفداران اسطوره‌ها نیز از مطالعه‌ی کتاب غروب جمشید؛ جلد دوم لذت می‌برند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
مسلم عباسپور
۱۳۹۹/۰۸/۰۶

وای خدای من. عاشق رمان مصورم. بخشی از من نوجوان مونده و بزرگ نشده. این کتاب ها بشدت این بخش از من رو سیراب می کنند

یاسین حسینی
۱۳۹۹/۰۲/۲۴

خوب زیاد نبود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۰-۰۶۸۳-۱
تعداد صفحات۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۰۰-۰۰-۰۶۸۳-۱