با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
Dictionnaire juridique

دانلود و خرید کتاب Dictionnaire juridique

Français-Persan

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب Dictionnaire juridique  نوشته  Mohammad Kazem Lotfi  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب Dictionnaire juridique

کتاب Dictionnaire juridique نسخه‌ی پی‌دی‌اف دایره‌المعارف فرهنگ لغات و اصطلاحات حقوقی به زبان فرانسوی است که توسط محمدکاظم لطفی و وحید کوثری، تالیف شده است. 

درباره‌ی کتاب Dictionnaire juridique

کتاب Dictionnaire juridique یا فرهنگ لغات حقوقی فرانسوی یک دایره‌المعارف حقوقی است. دایره‌المعارف Dictionnaire juridique مخصوص حقوق‌دانان، قاضیان و وکلایی است که دوست دارند معانی اصطلاحات حقوقی که در کارشان و به طور روزمره با آن سر و کار دارند و در گفتگوهایشان به کار می‌برند، به زبان فرانسوی بدانند. در دایره‌المعارف  Dictionnaire juridique از ترکیب‌ها و مثال‌های گوناگون و گاه ده‌ها ترکیب مختلف با معانی متفاوت استفاده شده که بر غنای این این اثر افزوده است. باید خاطرنشان ساخت در تالیف کتاب پیش‌رو از ترجمه توضیحی معادل‌ها، پرهیز شده که بر غنای آن افزوده است.اگر شما دانش‌آموخته یا دانشجوی یکی از رشته‌های حقوقی هستید و آرزوی کار و مهاجرت به فرانسه را دارید یا دوست دارید که بتوانید کارتان را گسترش دهید و برای آن نیاز است تا با زبان فرانسوی آشنا شوید، از کتاب Dictionnaire juridique می‌توانید به خوبی استفاده کنید. 

کتاب Dictionnaire juridique را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب Dictionnaire juridique برای تمام دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های حقوقی مثل وکالت، قضاوت و ... که دوست دارند اطلاعاتشان را به زبان فرانسوی نیز بدانند، مفید، کاربردی و مناسب است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۸ صفحه
نوع فایل
تعداد صفحات۲۴۸صفحه
نوع فایل